PRoč si pořídit předokenní hliníkové elektrické žaluzieProč si pořídit předokenní hliníkové elektrické žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejen stínícím prvkem, ale také celkem výrazným dekorativním doplňkem fasády domu. Čím více máte prosklený dům, tím větší roli hrají. Dlouhodobě jsou nejoblíbenější hliníkové venkovní žaluzie, ideálně s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Když si takové žaluzie pořídíte, těžko si pak představíte fungování domu bez nich. A to nejen v létě, ale po celý rok. Hliníkové venkovní žaluzie mají dlouhou životnost, protože lamely jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku.

Pojďme se podívat, jaké hlavní výhody předokenní žaluzie mají:

  • Plynulá regulace světla. Jednoduše a plynule můžete regulovat světlo v místnosti otáčením lamel, ale také můžete žaluzie vytáhnout třeba do poloviny dle polohy slunce.
  • Nepotřebujete záclony. Žaluzie můžete používat místo závěsů a záclon, zatažením se lehce oddělíte od zvědavců zvenku.
  • Bezpečnost a zatemnění. Přes zatažené žaluzie se k vám do domu zloděj jen tak nedostane. Navíc zatažené žaluzie místnost perfektně zatemní, že můžete spát i ve dne.
  • Horko zůstane za oknem. Díky předokenním žaluziím si udržíte v domě stálou teplotu. V létě zůstane horko za oknem, v zimě částečně také izolují proti chladu.


Venkovní žaluzie mají i další výhody a specifika. Dají se montovat do oken s několika okenními křídly, můžete je spustit, i když je okno za nimi otevřené a můžete je také jednoduše ovládat.

Ovládání hliníkových žaluzií

Základem je ruční ovládání klasickým klikovým mechanismem. Dalším stupněm k pohodlí je elektrické ovládání spínačem či tlačítkem. A nejpohodlnější i nejpraktičtější je dálkové ovládání přenosným ovladačem. Dálkově můžete ovládat jednotlivé žaluzie nebo i všechny najednou (centrální ovládání).

Vyberte si z široké nabídky, která je u osvědčených prodejců k dostání. Provedou vám také montáž venkovních žaluzií, poradí s údržbou, zodpoví vaše dotazy a zajistí i případný servis.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej


 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE