Služby

Zbavte se starostí s okny a dveřmi jednou pro vždy

Poskytneme Vám komplexní servis od odborné pomoci s vybráním oken a dveří, přes zaměření až po bezplatnou cenovou kalkulaci. Ceny stanovíme přímo na míru Vašim specifickým požadavkům na výrobky. Odborní pracovníci demontují stará okna a profesionálně namontují nová, na která získáte záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je nabídka ekologické likvidace starých oken, či plný reklamační servis.

Technické poradenství a zaměření

Technické poradenství a zaměření

Informací o oknech a dveřích je mnoho. Poradíme Vám jak se v nich vyznat a jak zvolit správná plastová okna, vchodové dveře a případné příslušenství, které Vás nebudou stát víc než je nutné. Ceny počítáme na každé okno/dveře individuálně, podle zvolených parametrů, rozměrů a dalších faktorů.

Společně vybereme technické řešení plastových oken, dveří a dalších produktů. Tedy jejich členění, barevnou kombinaci a doplňky, ale i hodnoty tepelné a zvukové izolace. Samozřejmostí je přesné a odborné zaměření u Vás, v místě realizace zakázky.

Finanční poradenství

Vhodnou variantu zeleného úvěru vybereme společně s finančními profesionály. Pomůžeme Vám se zařízením financování nových plastových oken.

Montáž

montážMontáž oken a dveří provádí pouze odborně vyškolení pracovníci.
Díky tomu máte jistotu bezproblémového fungování oken a dveří. Namontování provedeme v předem dohodnutém termínu.

 

 

Záruční a pozáruční servis

Záruku na námi namontovaná okna poskytujeme pět let, při samostatném prodeji bez montáže dva roky. Jako výrobci oken i stínící techniky disponujeme všemi výrobními komponenty, což velmi zlevňuje případný pozáruční servis.

Cenová kalkulace

Cenová kalkulaceCenovou nabídku, za použití profesionálního kalkulačního programu, pro Vás ZDARMA připraví obchodní asistentky na všech pobočkách. Zde si také můžete prohlédnout všechny naše výrobky a seznámit se s jejich funkcemi.

Ceny oken a dveří stanovujeme podle všech zvolených paramentrů individuálně. Nebudete tak platit to, co nekupujete.
 Ekologická likvidace

Zodpovědně přistupujeme k životnímu prostředí a proto Vám doporučujeme využít službu ekologické likvidace. Vaše stará okna v den montáže odvezeme a ve spolupráci se specializovanou firmou zajistíme jejich ekologickou likvidaci.

 

Výroba

VýrobaVýrobu oken, dveří i stínící techniky provádíme v moderním výrobním areálu v moravském Vsetíně. Máte tak záruku, že kupujete skutečně česká okna a dveře.

Stroje výrobní linky jsou řízeny počítači. Výrobní proces neustále vylepšujeme, o čemž svědčí certifikáty o původu a kvalitě materiálů a zajišťování kvality při výrobním procesu.Reklamační řád

Dokument specifikuje výrobky a služby zahrnuté do záruky, záruční dobu, druhy vad, způsoby reklamování vad apod.

Reklamační řád naleznete spolu s ostatními dokumenty ke stažení zde

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE