Kde koupit garážová vrata?Kde koupit garážová vrata? Kamenná prodejna nebo e-shop?

Jestliže budete kupovat nová garážová vrata, určitě zvažujete, kde je co nejvýhodněji nakoupit. Za prvé: musíte se rozhodnout, jaký typ vrat chcete. Ať už si vyberete sekční či rolovací vrata, čeká vás další rozhodování – kde vrata koupit. V podstatě jsou zde dvě možnosti. Buď je nakoupíte přes internet bez osobní komunikace s prodejcem nebo v kamenné prodejně (kterou si stejně najdete přes internet). Druhá varianta je výrazně bezpečnější a celkově výhodnější. Tento článek shrne důvody, proč raději nakupovat u výrobce (prodejce), který provozuje kamennou prodejnu.

Rizika nakupování přes internet

Internet samotný je pro výběr garážových vrat ideální. Zjistíte si, jaké typy garážových vrat existují, kolik stojí u jednotlivých prodejců, jaké máte možnosti. A najdete si i spolehlivého prodejce. Důležité je, aby také provozoval kamennou prodejnu či více prodejen, kde si můžete osobně zajít. Nemá-li prodejce garážových vrat prodejnu, můžete mít problémy s reklamací, nikdo vám osobně neporadí a v nejhorším případě můžete narazit i na podvodníky.

Proč kamenná prodejna

Pádných důvodů, proč nakupovat v kamenné prodejně je hned několik. Vybrali jsme pro vás 3 hlavní přednosti, proč nakoupit v kamenné prodejně:

  • Osobní kontakt. Sami poznáte, jestli je prodejce seriozní, uvidíte, jak na vás působí, můžete vše konzultovat.
  • Poradenství. Odborníci v kamenné prodejně vám poradí s výběrem garážových vrat, navrhne vám různá řešení, můžete se na cokoliv zeptat.
  • Možnost reklamace. V případě problémů s vašimi novými vraty máte kam zajít, v prodejně se k vašemu problému musí nějak postavit a mnohem snáze tak reklamaci vyřídíte.


Většina lidí, kteří si chtějí pořídit nová garážová vrata, hledá optimální poměr cena – kvalita. Na internetu možná seženete nejlevnější vrata, ale většinou trpí kvalita. Při výběru garážových vrat je potřeba zvážit hodně aspektů, proto se určitě vyplatí poradit se s odborníky. A není nad osobní kontakt v kamenné prodejně.

Nákup garážových vrat není malá investice, proto se vyplatí udělat si výlet do nejbližšího městečka, kde má spolehlivý prodejce vrat svou kamennou prodejnu.

Autor: Svět oken   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE