Kde koupit garážová vrata?Kde koupit garážová vrata? Kamenná prodejna nebo e-shop?

Jestliže budete kupovat nová garážová vrata, určitě zvažujete, kde je co nejvýhodněji nakoupit. Za prvé: musíte se rozhodnout, jaký typ vrat chcete. Ať už si vyberete sekční či rolovací vrata, čeká vás další rozhodování – kde vrata koupit. V podstatě jsou zde dvě možnosti. Buď je nakoupíte přes internet bez osobní komunikace s prodejcem nebo v kamenné prodejně (kterou si stejně najdete přes internet). Druhá varianta je výrazně bezpečnější a celkově výhodnější. Tento článek shrne důvody, proč raději nakupovat u výrobce (prodejce), který provozuje kamennou prodejnu.

Rizika nakupování přes internet

Internet samotný je pro výběr garážových vrat ideální. Zjistíte si, jaké typy garážových vrat existují, kolik stojí u jednotlivých prodejců, jaké máte možnosti. A najdete si i spolehlivého prodejce. Důležité je, aby také provozoval kamennou prodejnu či více prodejen, kde si můžete osobně zajít. Nemá-li prodejce garážových vrat prodejnu, můžete mít problémy s reklamací, nikdo vám osobně neporadí a v nejhorším případě můžete narazit i na podvodníky.

Proč kamenná prodejna

Pádných důvodů, proč nakupovat v kamenné prodejně je hned několik. Vybrali jsme pro vás 3 hlavní přednosti, proč nakoupit v kamenné prodejně:

  • Osobní kontakt. Sami poznáte, jestli je prodejce seriozní, uvidíte, jak na vás působí, můžete vše konzultovat.
  • Poradenství. Odborníci v kamenné prodejně vám poradí s výběrem garážových vrat, navrhne vám různá řešení, můžete se na cokoliv zeptat.
  • Možnost reklamace. V případě problémů s vašimi novými vraty máte kam zajít, v prodejně se k vašemu problému musí nějak postavit a mnohem snáze tak reklamaci vyřídíte.


Většina lidí, kteří si chtějí pořídit nová garážová vrata, hledá optimální poměr cena – kvalita. Na internetu možná seženete nejlevnější vrata, ale většinou trpí kvalita. Při výběru garážových vrat je potřeba zvážit hodně aspektů, proto se určitě vyplatí poradit se s odborníky. A není nad osobní kontakt v kamenné prodejně.

Tip: připravili jsme pro vás orientační ceník garážových vrat, abyste již před poptávkou věděli v jakých cenových relacích se budete nacházet.

Nákup garážových vrat není malá investice, proto se vyplatí udělat si výlet do nejbližšího městečka, kde má spolehlivý prodejce vrat svou kamennou prodejnu.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE