Posuvné dveřePosuvné interiérové dveře na zeď i do pouzdra

Posuvné dveře jsou v domácnostech stále populárnější. Z jasných praktických důvodů. Můžete si je nechat udělat tak, že se budou zasouvat do pouzdra nebo zeď. Posuvné interiérové dveře se hodí jak do malých bytů, kde ušetří místo, tak do rodinných domů, kde jsou praktické a elegantní. Obecně platí, že posuvné dveře na zeď jsou o něco levnější, protože není potřeba dělat téměř žádné stavební úpravy. Obě varianty mají však spoustu společných výhod:

  • ušetří místo – nepotřebují kolem sebe prostor na otevírání a vy tak můžete naplno využívat i prostor kolem dveří
  • tiché otevírání – posuvné dveře nevržou, tiše, snadno a lehce je otevře i malé dítě
  • dlouhá životnost – na posuvných dveřích není co zničit, mají výrazně delší životnost než klasické dveře
  • elegantní vzhled – posuvné dveře jsou designová záležitost, hodí se do moderních interiérů, jsou ideální řešením pro bezbariérový přístup


Vyberte si interiérové dveře z jakéhokoliv materiálu. Vždy se dají vyřešit tak, že je můžete použít buď jako posuvné na zeď nebo jako posuvné do pouzdra.

Posuvné dveře na zeď

Tyto posuvné interiérové dveře fungují tak, že se na zeď přimontuje kolejnice, po které dveře jezdí. Není potřeba významnějších stavebních úprav, což snižuje jejich cenu. Montáž je rychlá a opravdu snadná. Posuvné dveře na zeď si můžete pořídit foliované, laminované, dýhované či prosklené. Posuvné dveře na zeď mohou být jednokřídlé, ale také dvoukřídlé.

Posuvné dveře do pouzdra

Tyto interiérové dveře fungují tak, že se do zdi vytvoří pouzdro, kam pak dveře zajíždějí. Když jsou otevřené, pak žádné dveře ani nevidíte, jsou ve zdi. Je to dražší řešení, protože je potřeba výraznější stavební zásah do interiéru. Ušetříte s nimi ještě více místa než s posuvnými dveřmi na zeď. Posuvné dveře do pouzdra jsou ideální pro malé či atypické byty, ale hodí se i do větších moderních rodinných domů.

Pokud si nevyberete z posuvných dveří, nabízíme také bohatý sortiment klasických interiérových dveří v mnoha různých designových i barevných provedeních.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE