4 nejlepší e-booky o Feng Shui v interiéru

Bydlete harmonicky aneb 4 nejlepší e-booky o Feng Shui v interiéru

  • Publikováno: 12.7.2020
  • Kategorie: Rady a tipy

Základním principem učení Feng Shui je žít v harmonii s naším životním prostředím. Podle tohoto více než 3000 let starého čínského učení má poloha a orientace našeho domu, včetně rozmístění předmětů v prostoru, vliv na naše pocity a zdraví. Cílem Feng Shui je dosažení rovnováhy v životním i pracovním prostoru.

Když bychom doslova přeložili Feng Shui, znamenalo by to „vítr a voda“. Zatímco vítr energii rozptyluje, voda ji naopak udržuje. Nerovnováha mezi těmito dvěma živly se projeví.

Domov je odrazem jeho obyvatel. Pokud v něm nějaká část chybí, je zanedbávaná nebo má negativní energii, odrazí se to v životě těch, kteří tam bydlí. Chcete-li vytvořit šťastný, harmonický a zdravý domov, máme pro vás tipy na čtyři zajímavé e-booky, které vám pomohou zařídit bydlení ve shodě s učením Feng Shui.

Cestou k harmonii aneb čínské učení v českých podmínkách

Autorka: Renáta Herczová

"E-book vznikl z mé lásky k feng shui a z touhy naučit lidi žít v harmonii. Informace předávám nejvíce osobně na seminářích. Pro ty, kteří to mají ke mně daleko, vznikl tento e-book, aby lidé měli aspoň základní informace a mohli začít měnit a ovlivňovat svůj život pomocí svého prostoru. Je to jediná metoda, kdy pomocí vnějších změn měníme své životy." odpovídá autorka na otázku proč e-book vznikl.

Autorka Renáta Herczová se věnuje poradenství v oblasti zdraví a je hrdou majitelkou astro-apatyky a čajovny. Jejím velkým koníčkem a životním stylem je feng shui a tvorba východních čínských horoskopů. Díky e-booku "Cestou k harmonii" zjistíte, že není důležité, odkud pocházíte. Oživte tradice našich předků a směřujte k souladu, harmonii a zdraví. Feng shui není jen učení, je to životní styl, který autorku velmi baví. Třeba si najde cestu i k vám.

Průvodce pro vaši ložnici

Autorka: Zuzana Věchtová

"Tento e-book jsem psala pro všechny, kteří řeší spánek a vědí, že prostor, ve kterém spíme nás velmi ovlivňuje. Několika tipy a
vylepšeními můžeme kvalitu spánku hodně ovlivnit. Vracíme se k přirozenosti a harmonii v prostoru, která se odráží na našem pocitu. To je kouzlo Feng Shui ;)" představuje svůj e-book autorka.

Autorka Zuzana Věchtová pomáhá svým klientům nastolit v životě vnitřní i vnější harmonii. Autorka se věnuje cvičení s vlastní vitální energií člověka Čchi-kung k podpoře zdraví a vnitřnímu zklidnění a dále umění Feng Shui, které dokonale propojuje oblasti, které ji baví a zajímají - estetika, interiéry, architektura, zahradní tvorba. Její e-book vám představí 3 zlatá pravidla Feng Shui pro klidný spánek a tipy, jak vylepšit kvalitu spánku.

FENG SHUI jako KLÍČ ke štěstí, lásce a harmonii

Autorka: Blanka Vun Kannon

„Když jsem v roce 2010 díky manželské krizi objevila sílu a kouzlo Feng Shui, měla jsem pocit, že jsem objevila Ameriku :-) Nechápala jsem, jak je možné, že se o tak zásadním vztahu mezi naším životem a domovem více neví. Nejen že jsem pomocí jednoduchých úprav příbytku zachránila svoje manželství, ale hlavně jsem zjistila, že domov můžeme využívat k odstraňování překážek na cestě za svými sny a cíli.

V eBooku se čtenář dozví, proč spousta dobře míněných snah o posun v životě nepřináší ovoce, pokud se neodstraní stará energie v příbytku – zrcadla nás samých. Vyvracím v něm také několik mýtů o Feng Shui a ukazuji, že funguje opravdu v každém příbytku, třeba garsonce a že je pro každou peněženku. Je v něm také několik praktických příkladů a cvičení, takže po přečtení eBooku se můžete ihned pustit do harmonizace svého domova.“ vysvětluje autorka, jak jí učení Feng Shui změnilo život a proč vznikl e-book.

E-book vám umožní udělat ze svého domova oázu, která vám pomůže zhmotnit vaše sny. Zjistěte, co můžete doma jednoduše udělat, abyste se přiblížili ke svým snům a žili harmoničtěji. Autorka Blanka Vun Kannon je zakladatelka Školy Harmonie a Feng Shui konzultantka.

FENG-ŠUEJ a EFT

Autorka: Ela Brezaniová
Pozn. Tento e-book už bohužel není nadále dostupný.

Autorka přestavuje svůj e-book: "Kniha FENG-ŠUEJ a EFT zcela unikátním způsobem propojuje obě tyto metody - FENG-ŠUEJ, které napomáhá harmonizovat proudění energie v prostoru, a EFT (Emotional Freedom Techniques), která nejen napomáhá harmonizovat proudění energie v našem těle, ale také odstraňovat psychické bloky. Propojením obou těchto metod získáte úžasný nástroj pro harmonie ve Vašem životě."

Obě metody, FENG-ŠUEJ i EFT,  jsou tak trochu nekonvenční a k tomu, abyste je ve svém životě začali využívat ve svůj prospěch, budete především potřebovat chuť a odvahu začít od základů měnit svůj přístup k životu. Autorka obě tyto metody studuje již velmi dlouhou dobu a má s nimi výborné zkušenosti. Jejich kombinace je velmi léčivá, a proto je vzájemně propojila ve své knize. Podpoříme-li náš domov pomocí FENG-ŠUEJ a zároveň vyčistíme naši mysl pomocí metody EFT, začnou se v našem životě konečně dávat věci do pohybu tím správným směrem.

 

Tip: Zajímají vás další e-booky o interiérovém designu? Přečtete si náš článek "Top tři inspirující ebooky o interiérovém designu".

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE