Top tři inspirující ebooky o interiérovém designu

Top tři inspirující ebooky o interiérovém designu

  • Publikováno: 12.11.2018
  • Kategorie: Rady a tipy

Encyklopedie říká, že interiérový design řeší především vnitřní uspořádání domu a bytu, přičemž by měl respektovat estetické hledisko a životní styl majitele a v neposlední řadě také celkový vzhled budovy.

Z lidského hlediska představuje interiérový design prostředek, jak si zařídit bydlení podle svého. Jak sladit jednotlivé kusy zařízení a doplňků barevně, vzhledově i funkčně, aby to vše k sobě sedělo a bylo praktické a především, abyste se doma cítili dobře.

Každý majitel má samozřejmě jiné preference a požadavky, jak si svoje bydlení představuje. Pokud si nevíte rady nebo se jen chcete inspirovat, přinášíme vám tipy na ebooky, které by pro vás mohly být velkou inspirací. 

Zdravé bydlení

Autorka: Dagmara Jančárková

"Zdravé bydlení by mělo být přidaná hodnota designu. Je volně inspirováno prvky feng shui.Připomíná nám, že žijeme ve světě fyzikální energie, která na nás v našem domově působí. Záleží jen na nás, zda si to chceme připustit a pracovat s ní v náš prospěch.", představuje knihu autorka

Interiérové studio SENS, jehož součástí je autorka, zařizuje interiéry již více než 10 let. Při práci se opírají o učení feng shui, díky němuž tvoří zdravě harmonické bydlení. Důraz kladou na použité materiály, přičemž upřednostňují ty přírodní, které v nás probouzejí pocity pohody a energie. Obdobně je to i s tvary v interiéru, pokud vycházíme z přírody, tvary jsou nepravidelné a oblé. Dnešní minimalismus rovných a ostrých linií tak stojí v opozici. V ebooku se dozvíte také, jak feng shui přistupuje k barvám a pěti přírodním elementům.

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

Autorka: Iva Kolářová

Autorka řekla o své knize: "Chcete doma "nějakou změnu", ale inspirace z časopisů vám nestačí, protože vám přijde jen "na chvíli", a vy chcete něco promyšlenějšího?! Navíc teď nemá na peníze nazbyt, a už vůbec ne moc času na velké plánování?! Pak si kupte e-book 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život, který vznikl právě pro takové životní situace.

e-book 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život jsem vytvořila pro rychlé a jednoduché zpříjemnění každého bydlení. Navíc tyto rady využijete pro zlepšení svého života - protože váš domov vás skvěle podpoří v osobním a profesním růstu - v e-booku se dozvíte, jak na to."

Ebook Ivy Kolářové vám pomůže proměnit bydlení v domov, který je vaším bezpečím a inspirací. Dále vám poradí, jak se zbavit nepotřebných věcí a tím uvolnit prostor pro nový a lepší život, navíc se budete cítit svobodněji. Kniha vám také ukáze, jak kolem sebe rozestavět nábytek, abyste měli více volného prostoru a jak pracovat s doplňky, aby byly vaším spojencem.

13 triků, jak doladit váš byt nebo dům aneb VELKÝ PRŮVODCE ÚTULNÝM BYDLENÍM

Autorka: Gabriela Hrábková, www.gabrielahrabkova.cz;

"E-book „13 TRIKŮ Jak doladit Váš byt nebo dům aneb Velký průvodce útulným bydlením“ jsem vytvořila pro všechny, kteří chtějí lépe bydlet. E-book je pro ty, kteří si to doma chtějí udělat hezčí a útulnější a neví si rady, jak na to. Někdy stačí málo – pár úprav, držet se základních pravidel v zařizování interiérů, podívat se na místnost trochu jinýma očima,... – a výsledek může být jak od profesionála. Dozvíte se v něm spoustu užitečných rad z oboru interiérový design v praxi." prozradil autorka ebooku.

Chybí něco vašemu interiéru? Chtěli byste to mít doma útlulnější a hezčí? Ale nevíte jak na to? Pomůže vám ebook Gabriely Hrábkové, která vám navíc prozradí spoustu designérských pravidel a fíglů, díky nimž vylepšíte váš domov. Ebook obsahuje přes 50 stran textu, doplněného ilustračními obrázky ke snažšímu pochopení jednotlivých pravidel. Prostor, ve kterém žijeme nás ovlivňuje víc než si člověk myslí, zkrátka krásný domov dělá krásný život.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE