Cena zasklení balkónu

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

  • Publikováno: 10.3.2022
  • Kategorie: Balkóny a lodžie

Zaklení balkónu/lodžie je velmi dobrá investice. Zvětšíte si jím obytný prostor, který je díky zasklení možné využít nejen sezónně, ale i celoročně. Jelikož jím ochráníte svůj balkón před nepřízní počasí, prachem, hlukem a nechtěnými návštěvníky. Uzavřením balkónu taktéž snížíte výdaje za teplo v přilehlé místnosti.

Co ovlivňuje cenu zasklení lodžie a balkonu

Cena za zasklení je velmi individuální. Jelikož ji ovlivňuje více faktorů:

  • zda se jedná o lodžii nebo balkón (u balkónu je potřeba zasklít i boční strany, čímž se cena zvýší)
  • rozměry balkónu/lodžie
  • typ zasklení, který si zvolíte (rámové zasklení bývá levnější, jelikož je zde použito obyčejné řezané sklo, u bezrámového systému je součástí kalené sklo 6 mm s broušenými hranami)
  • současný stav balkónu/lodžie a zábradlí (v případě nerovností nebo předsazení zábradlí narůstá cena o profily a plechy potřebné k jejich vyrovnání)
  • nutnost utěsnění mezer v zábradlí (dutinkový polykarbonát – makrolon/oplechování)
  • barva zasklení (v ceně zasklení je barva bílá nebo stříbrná elox, zasklení je ale možné provést v jakékoliv barvě ze vzorníku RAL za příplatek)
  • počet skel/křídel, na které je zasklení členěno

Zasklívání balkónu - cena

Předběžnou cenu Vám rádi spočítáme, stačí jen vyplnit poptávkový formulář. Čím více informací v něm uvedete, tím přesněji jsme schopni vám předběžnou cenu spočítat. Samozřejmostí je, bezplatné zaměření zasklení naším odborným technikem, se kterým na místě proberete vaše představy, konstrukční možnosti a typ zasklení. Na základě této návštěvy Vám vypracujeme finální cenu se všemi položkami nutnými k montáži zasklení a jeho bezproblémové funkci.

Zasklívání lodžií - cena

V případě, že máte lodžii, ceny se budou lišit, protože lodžie je bez bočních stran na rozdíl od balkonu, u kterého se boční stěny zasklívají.

Zasklení malé lodžie. Výška lodžie 1,5 m, šířka 3,5 m. 

Rámové posuvné zasklení – cca 23 000,- Kč

Bezrámové posuvné zasklení – cca 28 000,- Kč

Bezrámové posuvně otočné zasklení – 32 000,- Kč

Součástí ceny je doprava, montáž a DPH 12% (ceny jsou orientační bez použití dalších profilů, plechů, nástřiku barvy, atd.)

Pozn. výše uvedené ceny jsou pouze orientační, přesná cena je vypočtena podle zaměření naším technikem, stavu zasklívaného prostoru, a podle dohodnutých parametrů. 


Příplatky

Tento ceník zasklení balkónů a lodžii je jen orientační. Záleží na každé firmě a také na dalších parametrech vašeho balkónu či lodžie. Někde je potřeba platit k výše uvedeným cenám ještě další profily, oplechování, nástřik barvy, těsnění, příplatek za jinou barvu než bílou, demontáž stávajícího zasklení apod.

Nejlepší je, když si vyberete důvěryhodnou firmu, která provozuje i kamenné prodejny, a zašlete jí svou poptávku, ať už chcete zasklít balkon u rodinného domku nebo vás zajímá cena zasklení lodžie v paneláku. Obratem vám ji přesně a navíc zdarma nacení.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE