Velikonoční dekorace na poslední chvíli 2019

Velikonoční dekorace na poslední chvíli 2019

  • Publikováno: 17.4.2019
  • Kategorie: obecné články

Přinášíme vám nápady na jednoduché velikonoční dekorace, které stihnete i na poslední chvíli. Jarní a velikonoční výzdoba vám přinese domů svěžest a radost. Navíc můžete do tvoření zapojit děti, ať už se rozhodnete pro přírodní věnec nebo papírová vajíčka do oken.

Blogerka Linda, která píše blog Inspiration by Linda přináší návod na jednoduchý, ale přitom efektní a krásný jarní věnec. A bude vám k němu stačit jen trocha materiálu - březové či vrbové větvičky, peříčka a mini vajíčka. Hotový věnec se bude pěkně vyjímat na dveřích, ale třeba i jen tak opřený o zeď na komodě. Navíc se můžete u Lindy inspirovat i receptem na klasického velikonočního beránka.

Inspiration by Linda

Blog: Inspiration by Linda
 

Blogerka Tereza z blogu Máma do deště přináší inspiraci na jednoduchá barevná vajíčka z papíru, kterými krásně ozdobíte okna. Tvoření je opravdu snadné, že ho zvládnou iděti, které tak mohou popustit uzdu fantazii. Stačí vystřihnout kousky či tvary z barevného papíru a větší vajíčko (nebo vajíčkový řetěz) z bílého papíru. 

Náš tip: na drobné tvary z barevného papíru můžete použít i ozdobné děrovačky

Máma do deště
Blog: Máma do deště
https://mamadodeste.cz/vyrabime-doma-velikonocni-dekorace-na-okna/

 

V posledním tipu přinášíme inspiraci na jarní věnec na dveře od blogerky Kateřiny z blogu Tvořivá duše. Věnec je na výrobu opět velmi snadný, postačí vám pár barevných kousků filcu a slaměný věnec. Z filcu si vyrobíme kvítky, které potom lepíme tavnou pistolí na slaměný základ. A nejlepší je, že takový věnec můžete použít i příští rok. U Kateřiny také najdete tipy na krásná barevná vajíčka, která ozdobíte stužkami metodou falešného patchworku.

Tvořivá duše

Blog: Tvořivá duše
https://katerinaguske.cz/jarni-venec-na-dvere/

 

 Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE