Zastínění komerčních prostor

Zastínění do komerčních prostor

  • Publikováno: 18.7.2018
  • Kategorie: Stínící technika

Hledáte nejlepší typ zastínění pro velké prosklené plochy do komerčních prostor? Existuje spousta druhů stínění, ze kterých budete vybírat. První otázkou, kterou si musíte zodpovědět, je, jestli chcete venkovní nebo vnitřní stínící techniku. Venkovní žaluzie nebo rolety zadrží za oknem nejen světlo, ale také teplo. Na druhou stranu se zase hůře čistí a jsou vystaveny povětrnostním vlivům. Vnitřní žaluzie se lehce ovládají, ale zadržují sluneční paprsky až uvnitř prostor, takže se může interiér přehřívat, což je v kanceláři nežádoucí.

Žaluzie, rolety a další stínící technika do kanceláří

Pojďme se podívat na konkrétní možnosti, které máte při výběru stínící techniky pro komerční objekty a jiné větší prosklené plochy:

  • Venkovní žaluzie. Jedná se o nejčastější řešení. Umístěním před okna zůstane teplo venku a interiér se nepřehřívá. Ovládání je jednoduché, buď pomocí ovladače nebo ručně zevnitř kanceláře. Na výběr máte různé barvy lamel, které jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a jiných odolných materiálů tak, aby žaluzie vydržely i náročné povětrnostní podmínky.

  • Vnitřní žaluzie. Můžete volit horizontální nebo vertikální vnitřní žaluzie. Objekt krásně zastíníte, ale teplo se dovnitř dostane. Na druhou stranu mohou být vnitřní žaluzie zajímavý designový prvek, který se jednoduše ovládá.

  • Venkovní markýzy. Dalším typem venkovního stínění mohou být různé markýzy. Tady záleží na tom, kam chcete stínění umístit a jestli je technicky možné tam markýzy umístit. Poraďte se přímo s prodejcem.

  • Vnitřní rolety. Vnitřní stínění vám kromě žaluzií mohou zajistit i vnitřní rolety, ale u komerčních objektů se tolik nepoužívají.

Existují i další možnosti jako jsou různé zástěny, bambusové žaluzie nebo japonské stěny, ale suverénně nejčastější a nejpraktičtější pro velké prosklené plochy jsou venkovní žaluzie. Plní totiž obě hlavní funkce stínící techniky – můžete s nimi regulovat přístup světla do kanceláře a v teplých letních dnech udrží nepříjemné horko za okny.

Ať už si vyberete žaluzie nebo rolety, nakupujte nejlépe u prodejce, který kromě e-shopu provozuje také kamenné prodejny, kde se můžete osobně poradit, případně stínící techniku i reklamovat.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE