Stínění do dětského pokoje

Stínění do dětského pokoje

  • Publikováno: 27.5.2018
  • Kategorie: Stínící technika

Dětský pokoj je dost specifický. Většina rodičů potvrdí, že se vyplatí mít v něm opravdu účinné zastínění. Malé děti totiž potřebují spát i přes den a když venku svítí slunce, moc jim nejde usnout. Navíc rodiče, hlavně maminky, se na tento moment od rána těší. Když dítě po obědě usne, mají konečně chvilku pro sebe, na odpočinek, úklid, vyřízení emailů nebo třeba jiné domácí práce. Kvalitní zastínění pomůže vašim dětem usnout. V dětských pokojích se nejčastěji používají rolety a žaluzie.

Rolety do dětského pokoje

Děti milují rolety s dětskými motivy, barevné rolety, rolety s obrázky dětských postaviček, rolety s hvězdičkami, s obrázky a dalšími zajímavými vzory. Nejlépe takové, které pokojíček dostatečně zastíní. Účinné zastínění, které rolety nabízejí, se hodí nejen pro odpolední spánek, ale také pro prodloužení ranního spaní. Žádná maminka není ráda, když ji děti budí už kolem 6 hodiny ráno. A přitom je to často jen nekvalitním zastíněním dětského pokoje. Vybírejte ze spousty variant dětských rolet, je to i zajímavý a hlavně praktický dárek, který děti náramně ocení.

Kromě vnitřních rolet a plisé můžete dát dětem do pokoje i venkovní rolety. Venkovní rolety chrání dětský pokoj nejen před slunečními paprsky nebo světlem měsíce, ale také před hlukem z ulice a v podstatě i zvyšují bezpečnost domu.

Žaluzie do dětského pokoje

Žaluzie oproti roletám většinou tak kvalitně dětský pokoj nezastíní, ale na druhou stranu jsou polohovatelné, takže můžete regulovat, kolik světla do pokoje zvenku proudí. Když už budete pořizovat žaluzie, raději se vyhněte těm vnitřním, protože ty děti hrozně přitahují, a když nejsou zabezpečené za oknem nebo uvnitř okna, pak je mohou celkem jednoduše poškodit. Žaluzie jsou také praktické, ale rolety s dětskými motivy udělají dětem určitě větší radost.

Látkové rolety jsou do dětských pokojů nejvhodnější. Nepustí dovnitř slunce, působí jako zajímavý doplněk a děti je milují. Rolety seženete i v netradičních tvarech, do střešních oken i do oken, které mají tvar trojúhelníku nebo jsou oválná. Vyberte si z široké nabídky, kterou internet nabízí a nakupujte v klidu z pohodlí domova.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE