Prodej nepřesušen

POBOČKY UZAVŘENY

Montáže, poradenství a prodej nepřerušen! Opatření proti šíření koronaviru.

  • Publikováno: 4.1.2021
  • Kategorie: obecné články

Na základě usnesení Vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání pro veřejnost uzavřeny, nicméně

naši zaměstnanci jsou i nadále připraveni odpovídat na vaše dotazy a vytvářet Vám ty nejvýhodnější nabídky na náš sortiment!

MONTÁŽE, PORADENSTVÍ A PRODEJ NEPŘERUŠEN. Nemusíte se tedy obávat, že by váš stavební projekt nabral zpoždění nebo se úplně zastavil. Veškeré konzultace, poradentví a uzavírání smluv funguje on-line či po telefonu, i nadále zaměřujeme, vyrábíme a montujeme. 

➡ Využijte proto našeho webového on-line poptávkového formuláře, bezplatné zelené linky: 800 100 039 nebo telefonů a e-mailů uvedených v kontaktech vaší nejbližší pobočky na našich www stránkách.

V současné složité situaci pracujeme s maximální bezpečností a ohleduplností, přičemž dodržujeme přísná hygienická opatření ve prospěch zákazníka i našich zaměstanců.

Pracovníci v terénu jsou vybaveni desinfekčními gely, výrobní závody jsou pravidelně desinfikovány (především kliky, vypínače a ostatní plochy).

Všechny osoby, které přichází do našich výrobních závodů jsou kontrolovány a cizí nevpouštíme. Všechny zručné ruce se v posledních týdnech zaměřily na šití roušek, naše šikovné kolegyně se přidaly a zásobují rouškami celý Svět oken i široké okolí.

 

Zůstaňte věrni českému výrobci.

A připravte si svůj projekt už nyní. Až se situace vrátí do normálu (a my věříme, že to bude brzy), vy už budte mít zajištěnou objednávku na míru.VÁŠ SVĚT OKEN

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE