Plastová okna z bazaru - je to dobrá volba?

Plastová okna z bazaru - je to dobrá volba?

  • Publikováno: 10.6.2020
  • Kategorie: Plastová okna

Uvažujete o nákupu použitých plastových oken z bazaru? Je to rozhodně velmi levná varianta, ale má svá úskalí. Na použitá okna se nevztahuje záruka, montáž si budete muset udělat sami a hlavně nikdy nevíte, jak kvalitní okna opravdu kupujete. Na druhou stranu je koupíte opravdu levně. Vedle bazarových oken existují ještě tzv. skladová okna, která můžete koupit i u českých výrobců oken. A poslední podobnou možností je využít nějakou akci a nakoupit nová plastová okna za velmi nízké ceny. Pojďme se na jednotlivé varianty podívat.

Bazarová okna

V bazaru seženete plastová okna nejlevněji. Když si dokážete okna namontovat sami, velmi ušetříte. Bazarová okna většinou nejsou nová, ale už použitá, mohou být i lehce poškozená. Navíc rozměry oken nemusí být přesně podle vašich požadavků, případně neseženete dostatečný počet stejných oken, což na konci nevypadá na domě nejlépe. Když budete chtít bazarová okna reklamovat, můžete mít s reklamací problém.

Skladová okna

Skladová okna jsou většinou zbrusu nová plastová okna. Dostávají se sem třeba špatně zaměřená okna. Skladová okna jsou bez poškození a počítají se jako nový výrobek, takže na ně platí klasická záruka. Tato okna můžou být o něco levnější než okna vyrobená na míru, ale pořád jsou dražší než použitá okna z bazaru.

Nová okna v akci

Konkurenci bazarům a skladovým oknům tvoří také okna v akci. Některé větší firmy opravdu čas od času nabízejí zajímavé akce, že můžete dostat nová plastová okna za velmi výhodné ceny. Tady získáte okna přímo na míru včetně montáže za lepší ceny.

Otázkou je, jak jste zruční a kolik jste ochotni do oken investovat. Bazarová okna, skladová okna i okna v akci mají své výhody i nevýhody, ale všechny varianty jsou finančně zajímavé.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE