Možnosti zastřešení pergol

Možnosti zastřešení pergol

  • Publikováno: 14.11.2020
  • Kategorie: Pergoly

V současné době jsou velmi moderní hliníkové pergoly, které jsou pevné a zároveň lehké, velmi odolné a mají moderní vzhled. V tomto článku se podíváme na 4 různé typy zastřešení těchto hliníkových pergol. Všechny 4 typy zastřešení naleznete v naší nabídce pergol. Pojďme se na jednotlivé typy zastřešení pergol podívat.

1. Střecha z polykarbonátu

Nejoblíbenějším typem střechy je pevná střecha, která je tvořena komůrkovým polykarbonátem. Střecha propouští dost světla, ale zároveň je lehká. Dodává se s konstrukcí tvořenou kvalitními hliníkovými profily a je to zároveň nejlevnější varianta. 

Pergolu se střechou z polykarbonátu naleznete u nás pod názvem Ligure.

2. Zasklená střecha

Tento typ zastřešení propouští nejvíce světla, což je příjemné hlavně ve dnech, kdy tolik nesvítí slunce. Střecha je tvořena pevným bezpečnostním sklem, opět se dodává pevnou s hliníkovou konstrukcí a její obliba roste.

Tento typ pergoly se zasklenou střechou nabízíme jako typ Rappalo.

3. Otočné lamely

Tato speciální střecha je tvořena naklápěcími lamelami, díky nimž máte možnost regulovat stínění tak jako u žaluzií. Zároveň se tak odvětrává přehřátý vzduch. Při zaklapnutí lamel je střecha samozřejmě kompletně voděodolná. Ze všech čtyř variant se jedná o nejdražší, ale zároveň nejpohodlnější variantu.

Pokud vás zaujala bioklimatická pergola s otočnými lamelami hledejte ji u nás pod typem Portofino.

4. Posuvná střecha z nepromokavé PVC látky

Tato moderní varianta zastřešení spočívá v tom, že střechu tvoří pevná nepromokavá PVC látka, která chrání před sluncem i deštěm. Střecha zde funguje podobně jako markýza, takže když chcete mít volný výhled na oblohu, můžete ji jednoduše zatáhnout pod ochrannou stříšku. Ačkoli je PVC látka nepromokavá, při silném dešti doporučujeme mít střechu zatáhnutou.

I tento typ pergoly u nás můžete zakoupit, naleznete ji pod názvem Lerici.

Každý typ zastřešení má své výhody a nevýhody, záleží na tom, jakou máte představu a rozpočet. 

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE