Tipy na vánoční vázdobu okena dveří

Tipy na vánoční výzdobu oken a dveří

  • Publikováno: 5.12.2018
  • Kategorie: Okna

Chtěli byste nějakým způsobem vyzdobit okna a dveře, ale nenapadá vás, jak to udělat? Tak právě pro vás máme několik tipů na výzdobu, která ozvláštní váš domov, dodá mu tu pravou vánoční atmosféru, a navíc zaujme každého kolemjdoucího. Tipů zaručujících, že z vašeho bytu bude dýchat kouzlo Vánoc.

Základem jsou světla

Můžete mít v oknech a na dveřích cokoliv, ale když k tomu nepřipojíte i světlo, budete mít vánoční atmosféru poloviční. Pro podtržení celkového efektu výzdoby proto na světlo rozhodně nezapomeňte. Oblíbené jsou světelné řetězy, světelné krápníky či světelné sítě a závěsy. V obchodech najdete nespočet nejrůznějších světelných dekorací. Osvětlit si s nimi můžete okna, dveře, ale i celý dům. Krásné jsou zářivé vločky a velké osvětlené sněhové koule, které se budou vyjímat u vašich vchodových dveří. Sáhnout můžete i po laserovém osvětlení, které bude promítat nejrůznější vánoční motivy na zeď vašeho domu.

Pokud to s vánočním osvětlením myslíte vážně, rozzářte si celý byt či dům. Můžete si totiž pořídit i spojovací osvětlení, které vám umožní propojit více světelných řetězů za sebou. Využijete ho jak v exteriéru, tak v interiéru. Tento typ osvětlění dodává například český prodejce drobného elektra EMOS. Na jeho webu si také přečtete další užitečné informace k vánočnímu osvětlení.

Tipy na vánoční výzdobu oken a dveříJde to i levně

Za výzdobu nemusíte utrácet velké množství peněz, stačí jen využít toho, co vám nabízí sama příroda – větve, proutí, šišky, jeřabiny, cesmínu, eukalyptus či jmelí. S nimi můžete dokonale naaranžovat nejen okna, ale také dveře.

Někdy stačí se opravdu jen porozhlédnout po domácnosti a nápad na originální a levnou vánoční dekoraci přijde sám. Třeba vás napadne vzít velké zavařovací sklenice, vložit do nich větvičky a svíčku a vně je dozdobit stuhou, větvemi a šiškami. Když pak sklenici dáte před vchodové dveře a svíčku zapálíte, vaše výzdoba bude dokonalá.

Pokud máte děti, nechte je, aby se s vámi zapojily do tvorby výzdoby. Do oken s nimi například můžete vyrobit papírové vločky nebo papírové sněhuláky. Zapojení dětí do výzdoby domu je nejen zabaví, ale zároveň jim to dodá krásné vzpomínky, ke kterým se jistě každý rád vrátí i v dospělosti.

Na dveře patří věnec

Mít věnec na vchodových dveřích je jedna z krásných předvánočních tradic. Zavěšený věnec patří na všechny dveře, bez ohledu na to, zda bydlíte v bytě, nebo rodinném domě. Trendem jsou jednoduché styly, takže k dokonalému věnci vám bude stačit pár větví, bukvic, skořápek ořechů, jeřabin a šišek. Zkusit si můžete udělat také věnec z kaštanů či žaludů doplněný o nasbírané listí. Fantazii se zde opravdu meze nekladou.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE