Svět Oken Vám doporučuje

Propojte své
bydlení
s přírodou

  • Současným trendem bydlení v rodinném domě je propojení interiéru se zahradou. Posuvné dveřní systémy vám takové propojení zajistí. Velké moderní prosklené plochy pustí do interiéru množství světla a navíc se pohodlně dostanete na terasu a zahradu.
  • Vyrábějí se z hliníkových nebo plastových profilů, v široké paletě barev. Hliníkové HS portály lze konstruovat ve větších rozměrech než PVC portály.
  • Stejně jako u ostatních typů dveří nabízíme i zde množství doplňků (stínící technika, sítě proti hmyzu, různé typy klik atd.).
Portal

Svět Oken Vám nabízí:

4
systémy
posuvných
dveří

  • HS portál - zdvižně-posuvné dveře hliníkové, představuje nejluxusnější provedení posuvných dveří. Odpovídají moderním trendům a požadavkům na co největší plochy skel, umožňují bezbarierový průchod na terasu a propojí tak obývací pokoj se zahradou. Dosahují skvělých tepelně-izolačních vlastností. Na výběr je jednostranné nebo i oboustranné ovládání, manipulace s nimi je velmi snadná.
  • HS portál - zdvižně-posuvné dveře plastové, umožňují stejné výhody propojení interiéru a exteriéru, jsou ovšem cenově výhodnější. Manipulace s nimi je velmi snadná, dveře se nejprve lehce samy nadzvednou otočením kliky a poté odsunou do strany po kolejnici za pevné velkoformátové okno.
  • PSK - posuvně-sklopné dveře - dveřní křídlo se odsouvá souběžně s rámem do strany před jeho pevnou část. Ovládání je řešeno pomocí tzv.“spřažené kliky“, která umožňuje snadné ovládání pohybu křídla dveří. Výhodou PSK dveří je možnost polohy křídla ventilace. Tento typ dveří není bezbariérový, nad podlahu vystupuje několik cm vysoký rám. Provedení jak plastové, tak i hliníkové.
  • GEALAN-SMOOVIO® poprvé spojuje prostorově nenáročné řešení s výjimečnou těsností, díky interakci nově vyvinutého kování, inovativní geometrie profilů a optimalizovaného těsnění. Posuvné prvky přinesou značné výhody v obytném prostoru. Eliminuje se rozsah otáčení okenních a dveřních křídel, lze tak využívat obytný prostor i přímo před dveřmi.Posuvná okna a dveře GEALAN-SMOOVIO® krásně splynou nebo doplní fasádu díky mnoha dekorativním fóliím.
Portal

01

HS portal
Zdvižně-posuvné
dveře hliník

 
HS portál - terasové dveře

02

HS portal
Zdvižně-posuvné
dveře plastové

 
HS portál - terasové dveře

03

PSK
Posuvně-sklopné
dveře plastové

 
HS portál - terasové dveře

04

GEALAN- SMOOVIO®
terasové
dveře

 
Gealan Smoovio
portal-1

01
HS portal, zdvižně-posuvné dveře hliníkové, plastové

Hlavní výhody
Kolos HI

 
stavební hloubka 159 mm
 
3-komorový sytém s přerušeným tepelným mostem
 
Uw od 1,1 W/m2K
 
funkční, mnohostranné provedení orientované na design
 
šetří energii

Tyto hliníkové zdvižně-posuvné dveře jsou ideální pro velké přechody do zimních zahrad nebo teras. Systém Kolos HI je v současnosti nejmodernějším systémem posuvných dveří s maximální tepelnou izolací využívající Spidertechnology®, která se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Stavební houbka profilu a šířka křídel předurčuje systém Kolos HI k vynikajícím tepelným vlastnostem a pevnostní. Používá se kování G-U.

portal-2

02
HS portal, zdvižně-posuvné dveře hliníkové, plastové

Hlavní výhody
S 9000

 
stavební hloubka rámu 190 mm
 
5-komorový sytém
 
hmotnost křídla až 300 kg
 
Uw od 0,95 W/m2K

Tyto plastové zdvižně-posuvné dveře vykazují skvělé vlastnosti: množství přirozeného světla proudícího do interiéru, malé tepelné ztráty a vynikající hodnoty tepelné izolace. Ze stavební hloubky křídla 82,5 mm a pětikomorového systému vyplývá velmi dobrá tepelná izolace, která je standardem pro nízkoenergetické domy. S trojsklem lze navíc realizovat vynikající hodnoty Uw. Používá se kování G-U.

portal-3

03
PSK, posuvně-sklopné dveře hliníkové, plastové

Hlavní výhody
PSK

 
stavební hloubka PSK je vždy dle použitého systému:
Triton HI+ 72mm, S8000 IQ 74mm, Olympia HI 82mm, S9000 82,5mm
 
tříkomorové profily u AL provedení
 
čtyřkomorové provedení u PVC S8000IQ
 
šestikomorové provedení u PVC S9000K
 
hmotnost křídla až 200kg
 
funkční, mnohostranné provedení
 
šetří energii

Posuvně-sklopné dveře se kombinují s napevno instalovaným velkoformátovým oknem, přičemž kolejnice jsou součástí rámu, který je společný pro dveře i okno. Manipulace s dveřmi je snadná, přitáhnutím k sobě směrem do interiéru je uvolníte a následně odsunete po kolejnici. Dveře lze otevřít i na ventilaci. Používá se kování G-U.

Gealan Smoovio

04
GEALAN - SMOOVIO®, posuvná plastová okna a dveře

Hlavní výhody
GEALAN - SMOOVIO®

 
snadné posouvání
 
prostor šetřící řešení
 
utěsnění - v uzavřeném stavu zajišťuje jedinečné obvodové těsnění dokonalé utěsnění od vnějšího okolí
 
odolný vůči nárazovému dešti
 
vysoká tepelná a zvuková izolace
 
elegantní design
 
prémiové komponenty - skryté inteligentní součástky plní své povinnosti. Speciální systém pojezdu a jedinečná technologie uzavírání zaručují bezproblémový provoz a vysokou těsnost

GEALAN-SMOOVIO® poprvé spojuje prostorově nenáročné řešení s výjimečnou těsností, díky interakci nově vyvinutého kování, inovativní geometrie profilů a optimalizovaného těsnění. Posuvné prvky přinesou značné výhody v obytném prostoru. Eliminuje se rozsah otáčení okenních a dveřních křídel, lze tak využívat obytný prostor i přímo před dveřmi.

Posuvná okna a dveře GEALAN-SMOOVIO® krásně splynou nebo doplní fasádu díky mnoha dekorativním fóliím.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE