povánoční výzdoba oken a dveří

Povánoční výzdoba oken a dveří, která poslouží celou zimu

  • Publikováno: 22.1.2018
  • Kategorie: Dveře

Vánoce a s nimi i sváteční nálada jsou definitivně za námi, mnozí z nás už sklidili vánoční výzdobu, stromeček i osvětlení v oknech. Pojďme se inspirovat u šikovných blogerek, které využívají svoje dekorace nejen na adventní a vánoční čas, ale jsou v podstatě univerzální na celé zimní období.

Ani v lednu a únoru se tedy nemusíte vzdát vyzdobených vchodových dveří nebo oken, stačí třeba jen vánoční věnec trochu upravit. Odebrat třpytivé kuličky a nechat ho více přírodní v zimním duchu. V oknech můžete ponechat vločky, zimní bílé samolepky nebo s dětmi vyrobit jednoduché papírové dekorace v podobě sněhuláků.

Takováto výzdoba vám vydrží až do března, kdy ji můžete vyměnit za svěží jarní dekorace plné jarních květin.

Blogerka Dyna si v adventním čase vyrobila krásný vánoční věnec z chvojí, šišek a vánočních ozdob. Ačkoli je výroba věnce velmi jednoduchá, výsledek je efektní, navíc můžete popustit uzdu fantazii. Nyní v lednu stačí už jen odebrat vánoční ozdoby, které byly zapíchané na drátcích v polystyrenovém korpusu věnce. Touto drobnou úpravou věnce docílíte toho, že vám bude zdobit dveře až do jara.

Home by Dyna

Blog: Home by Dyna
http://homebydyna.com/vanocni-venec/

 

Blogerka Jarinka z blogu Eklektický domov přináší také inspiraci na výrobu věnce na dveře. Nejedná se ovšem o klasický adventní věnec v tradiční podobě, tak jak ho známe, ale spíše rovnou o jeho decentní zimní podobu. Autorka využila čistě jen přírodniny, co les a zahrada dají. Základ tedy tvoří smrkové větvičky doplněné zeravem, mahonem a vřesem, na přizdobení byly použity šišky a slaměné květy. 

Eklektický domov, Jarinka

Blog: Eklektický domov
https://eklektickydomov.blogspot.com/2018/12/venecek-z-prirodnin-rozhodla-jsem-se-ze.html

 

Blogerka Inka vyzdobila před Štedrým dnem okna. Využila přitom krásné lucerničky, ve kterých rozsvítila svíčky a dřevěné andělíčky. Efektní a krásné jsou také hvězdy v okně. Na internetu naleznete spoustu návodů, jak vytvořit a poskládat krásné hvězdy z papíru, nejen že vám budou zdobit okna až do jara, ale jdou samozřejmě znovu použít i příští rok.

Tvořím, tvoříš, tvoříme

Blog: Tvořím, tvoříš, tvoříme
https://inkafej.blogspot.com/2018/12/jezisku.html

 

Blogerka M.A.R.K.I. vytvořila začátkem prosince přídorní adventí věnec. Najdete na něm různorodé větvičky, šišky, makovice. Tim, že věnec není dozdoben typickými vánočními ozdobami, opět vám krásně poslouží až do jara i bez úprav.

...moje drobné radosti...

...moje drobné radosti...

Blog:...moje drobné radosti...
http://markiblog.blogspot.com/2018/12/blog-post.html

 

Univerzálním materiálem pro výrobu dekorací jsou bezesporu přírodniny. Většinou jsou zdarma ze zahrady či lesa. Výhodou je, že se tak brzy neokoukají, jsou decentní a vkusné, ale navíc vám budou dveře či okna zdobit opravdu celou zimu.

    Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE