Deštivé a větrné dny strávíte na zasklené lodžii opravdu rádi

Deštivé a větrné dny strávíte na zasklené lodžii opravdu rádi

Rozdíl mezi balkónem a lodžií je ten, že lodžie je vsazená do domu a balkón ční ven, před fasádu domu. Máte balkón nebo lodžii? Jestliže ano, pak uvažujte o zasklení. Protože zasklení lodžie má spousty výrazných výhod – zhodnotíte hodnotu svého bytu, zvětšíte svůj obytný prostor, snížíte hluk z ulice, uspoříte za vytápění bytu a v neposlední řadě svůj byt zasklením zabezpečíte proti vniknutí zlodějů. Hlavně však budete na lodžii užívat i v deštivých a studených dnech. Je vám byt malý, využijte toho, že máte balkón nebo lodžii a vytvořte si svůj nový prostor.

Nový obytný prostor

Zasklená lodžie vám zvětší váš panelákový byt, což se cení. Zvětšíte si svůj komfortní obytný prostor, protože zasklená lodžie se může využívat celoročně. Venkovní počasí vás nebude ve využívání nového obytného prostoru omezovat. Venku může sněžit, foukat silný vítr, pršet nebo svítit slunce … a vy si to budete užívat z pohodlné pohovky na své lodžii či na zaskleném balkóně. Přitom investice do zasklení lodžie není nijak závratná, nejedná se o desetitisíce korun, většina vlastníků bytů si zasklení může dovolit. Ideálně tehdy, když investujete do svého.

Lepší než se dívat na televizi

Zasklená lodžie nabízí spoustu možností využití. Například když nemáte svou zahrádku, můžete si na zasklené lodžii svou minizahrádku vytvořit. Budete cítit alespoň malé souznění s přírodou. Relaxujte. Sedět na zasklené lodžii, pozorovat mraky a okolní svět za každého počasí je mnohdy příjemnější než sedět za televizí nebo počítačem. Na druhou stranu si svůj notebook můžete vzít na lodžii také. Lodžii si po zasklení můžete přetvořit na odpočívárnu, čítárnu, kuřárnu nebo i minipracovnu. Nemusíte tam už jen odkládat své věci, ale můžete lodžii pořádně využít.

V létě si lodžii otevřete

V horkých letních dnech nebo ještě lépe v jarních voňavých dnech si můžete lodžii samozřejmě otevřít a dýchat čerstvý vzduch (ve městech jen relativně čerstvý). Když budete chtít, zasklení zase jednoduše zavřete. 

Můžete si vybrat ze dvou typů zasklení – rámový systém a bezrámový systém. Oba mají své výhody a nevýhody. Veškeré detaily už si dohodnete s prodejcem a firmou, která vám zasklení lodžie či balkónu provede. Nejlépe si vyberte firmu, která také provozuje kamenné prodejny, abyste se mohli osobně poradit, případně i kde reklamovat.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE