Stínící technika přináší světlo do vašeho života

Stínící technika přináší do vašeho života světlo


Ač se to na první pohled možná nezdá, je to přesně tak. V dnešní době moderní žaluzie, rolety, markýzy či sítě do oken již neřeší jen ochranu před sluncem.  Přináší další prvky, které se významně podílejí na celkové atmosféře vašeho domova. Stínící technika se v současnosti stala výrazným designovým prvkem, který příznivě ovlivňuje tvář celého vašeho interiéru. Stále oblíbenější používání elektroniky navyšuje uživatelský komfort a v neposlední řadě stínící technika přináší příjemné soukromí a pocit intimního prostředí. Samozřejmě nesmíme opomenout, že slouží i jako izolační vrstva.

Jak si sednou plastová okna a stínící technika

Příznivci plastových oken tento fakt znají. Pro zaryté odpůrce, kteří tvrdí, že plastová okna nemají tu správnou atmosféru, nyní jen v krátkosti. Jsou to právě žaluzie, rolety a markýzy, které se svojí vzdušností, přírodními materiály a prostorovým pojetím stávají významným designovým prvkem, jež zjemňuje celkovou atmosféru, spolehlivě potlačí možné nepříznivé vyznění plastu a prozáří celý vás interiér. Proto plastová okna a stínící technika žijí ve vzájemné harmonii a přinášejí do vaší domácnosti komfort.

Přicházejí nové trendy?

Nejenom to. Nové trendy jsou již zde. Dá se říci, že stínící technika zažívá svojí renesanci a stala se velmi dynamickým oborem. Svojí roli sehráli technické inovace a stále větší obliba tzv. inteligentních domácností, moderní materiály a celá řada nových zajímavých řešení. A pak je tu samozřejmě designový aspekt, výrobci používají materiály s vyšší dekorační hodnotou, které obohacují váš interiér i exteriér.

Tip na článek: Zajímá vás trendy bydlení? Přečtěte si také článek "10 trendů pro bydlení v novostavbě"

Hitem sezony jsou žaluzie s lamelou ve tvaru Z

Žaluzie s lamelou ve tvaru písmena Z

Pro zastínění menších interiérových nebo exteriérových ploch jsou běžně používány lamely EXT 50 či INT 50. Jedná se o lamely z ocelového pozinkovaného plechu, které mají šířku 50 mm. Také varianta lamel s profilem C o šířce 65-80 mm se již stala oblíbeným standardem. Mezi uživateli se ale nyní těší stále větší oblibě venkovní žaluzie s lamelou s profilem ve tvaru písmena Z. Svým revolučním tvarem umožňuje ZETKO lepší domykatelnost a velmi plynulou regulaci intenzity světla, které proniká do místnosti, odstíní až 85 % světla. Na spodní hraně je každá ZETKA osazena malým těsnění, které snižuje hlučnost při dovírání a poryvech větru. Žaluzie s lamelami ve tvaru písmene Z přinášejí svým majitelům maximální komfort: jistě i vy oceníte plynulou regulaci světla, snížení hladiny hluku, vysoký stupeň zastínění a zamezení přehřívání interiéru. Žaluzie můžete ovládat mimo jiné i pomocí dálkového ovladače nebo napojit na celkový systém regulace. Bal lamel v horní části žaluzie je možné překrýt designově řešeným ocelovým plechem nebo vyrobit žaluzii v zaomítacím provedení. Záleží jen a jen na vašem vkusu.

Uvažujete o nových plastových oknech, žaluziích, roletách či markýzách? Vyberte si vždy kvalitního a spolehlivého partnera. Obraťte se na solidní českou firmu, která má svoji prověřenou historii a "kamenné" pobočky, nejlépe někde u vás v okolí.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE