Rolety radix

Venkovní rolety Radix

Předokenní roleta Radix určená pro dodatečnou montáž do ostění.

Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Pancíř je sestaven z lamel o krycí výšce 37 mm, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) nebo plastové.
Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v 6-ti velikostech v závislosti na výšce rolety. Standardně se nabízí v barvě bílé a hnědé. Na přání zákazníka je možné jej nalakovat dle vzorníku RAL. 

Podrobné informace o naší široké nabídce stínící techniky se dozvíte na naší bezplatné lince ☎️ 800 188 882 nebo v jakékoliv z našich 36 poboček.

 

Box je dodáván v úkosu 45° typ RADIX, půlkulatý typ RADIX-R1 a kulatý RADIX-R2. Roletový box je ve stejných barvách jako vodící nohy. Hliníkové vodící nohy se připevňují na rám okna nebo do ostění. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i lakování dle vzorníku RAL nebo polep renolitovou fólií).

Běžným doplňkem předokenních rolet, dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. Integrovaná síť proti hmyzu lze použít pro předokenní rolety typu Radix a Radix R2.

 

Technické parametry RADIX - box v úkosu 45°

Radix

Radix - tvar boxu

Radix - velikost boxu

 

Radix - typy vodících lišt

 

 

Technické parametry RADIX R1 - půlkulatý box

Radix R1

Radix R1 - tvar boxu

Radix R1 - velikost boxu

 

Radix R1 - typy vodících lišt

 

 

Technické parametry RADIX R2 - kulatý box

Radix R2

Radix R2 - tvar boxu

Radix R2 - velikost boxu

 

Radix R2 - typy vodících lišt

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE