Namontujte si stínící techniku ještě před létem

Namontujte si stínící techniku ještě před létem

Hlavním úkolem stínící techniky je ochránit interiér před přehříváním a příliš silným sluncem. Samozřejmě má stínící technika i další funkce, ale prvním je ochrana proti silnému letnímu slunci. Proto se určitě vyplatí neváhat a pořídit si stínící techniku ještě před létem, nejlépe hned, protože dny se prodlužují a slunce je stále více a více. Ať už si budete pořizovat venkovní rolety, žaluzie, markýzy nebo obyčejné závěsy, hurá do toho!

Co včasnou montáží získáte

Stínící techniku můžete používat okamžitě po montáži. Každá konkrétní stínící technika má svá specifika a vlastnosti, obecně však platí, že získáte tyto benefity – ochrana soukromí, regulace přísunu přirozeného světla do místnosti, odhlučnění místnosti, zlepšení zabezpečení domu, termoizolační vlastnosti a v neposlední řadě zajímavý estetický doplněk.

Rolety, žaluzie i markýzy jsou nejplatnější v létě, když pálí slunce. I proto je nejrozumnější investovat do stínící techniky právě před létem. Začnete ji využívat okamžitě.

Před létem je nejširší nabídka

Montáž stínící techniky se provádí nejvíce na jaře a začátkem léta. I proto je v tomto čase nejzajímavější nabídka všech typů stínící techniky. Firmy se snaží nabídnout to nejlepší a předhánějí se v zajímavých cenových nabídkách. Na jaře firmy také často nabízejí nové barevné kombinace, nejrůznější typy, vzory a barevná provedení. Výběr je teď rozhodně nejširší, proto se moc nevyplatí čekat, koncem léta už budou některé vzory rozebrané a nabídka lehce omezená.

Jakou stínící techniku vybrat

Tady vždy záleží na tom, co od stínící techniky očekáváte. Obecně se doporučuje zvolit venkovní stínící techniku, která nejenže zastíní, ale udrží venku i horko. Venkovní rolety i žaluzie mají své přednosti, výběr bude na vás. Ideální je vybrat si prodejce, který provozuje kromě e-shopu také kamennou prodejnu nejlépe ve vašem okolí. Můžete tam zajít a osobně se poradit, prohlédnout si katalogy a zeptat se na všechno, co vás kolem stínící techniky zajímá.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE