Namontujte si stínící techniku ještě před létem

Namontujte si stínící techniku ještě před létem

Hlavním úkolem stínící techniky je ochránit interiér před přehříváním a příliš silným sluncem. Samozřejmě má stínící technika i další funkce, ale prvním je ochrana proti silnému letnímu slunci. Proto se určitě vyplatí neváhat a pořídit si stínící techniku ještě před létem, nejlépe hned, protože dny se prodlužují a slunce je stále více a více. Ať už si budete pořizovat venkovní rolety, žaluzie, markýzy nebo obyčejné závěsy, hurá do toho!

Co včasnou montáží získáte

Stínící techniku můžete používat okamžitě po montáži. Každá konkrétní stínící technika má svá specifika a vlastnosti, obecně však platí, že získáte tyto benefity – ochrana soukromí, regulace přísunu přirozeného světla do místnosti, odhlučnění místnosti, zlepšení zabezpečení domu, termoizolační vlastnosti a v neposlední řadě zajímavý estetický doplněk.

Rolety, žaluzie i markýzy jsou nejplatnější v létě, když pálí slunce. I proto je nejrozumnější investovat do stínící techniky právě před létem. Začnete ji využívat okamžitě.

Před létem je nejširší nabídka

Montáž stínící techniky se provádí nejvíce na jaře a začátkem léta. I proto je v tomto čase nejzajímavější nabídka všech typů stínící techniky. Firmy se snaží nabídnout to nejlepší a předhánějí se v zajímavých cenových nabídkách. Na jaře firmy také často nabízejí nové barevné kombinace, nejrůznější typy, vzory a barevná provedení. Výběr je teď rozhodně nejširší, proto se moc nevyplatí čekat, koncem léta už budou některé vzory rozebrané a nabídka lehce omezená.

Jakou stínící techniku vybrat

Tady vždy záleží na tom, co od stínící techniky očekáváte. Obecně se doporučuje zvolit venkovní stínící techniku, která nejenže zastíní, ale udrží venku i horko. Venkovní rolety i žaluzie mají své přednosti, výběr bude na vás. Ideální je vybrat si prodejce, který provozuje kromě e-shopu také kamennou prodejnu nejlépe ve vašem okolí. Můžete tam zajít a osobně se poradit, prohlédnout si katalogy a zeptat se na všechno, co vás kolem stínící techniky zajímá.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE