Montáž žaluzií - jak na toMontáž žaluzií – jak na to

Žaluzie jsou velmi oblíbený stínící prvek, který se jednoduše ovládá a perfektně plní svou funkci. Můžete s nimi místnost zcela zastínit nebo si jednoduše nastavit, kolik světla bude do místnosti procházet. Obecně se žaluzie dělí na dvě skupiny – vnitřní žaluzie a vnější žaluzie. Vnitřní žaluzie jsou navíc horizontální či vertikální. Ať už si vyberete ty nebo ony, jejich montáž není jednoduchá. Platí, že v 99 % případů žaluzie montuje profesionální firma, která vám je prodala. Vy se nemusíte o nic starat, montáž žaluzií je totiž součástí nabídky v podstatě všech firem, které se žaluziemi zabývají.

Jestliže si chcete přesto žaluzie namontovat sami, poraďte se přímo s konkrétním prodejcem, protože existuje řada typů žaluzií a každý se montuje trochu jinak.

Montáže od firmy, která žaluzie vyrábí

Montáž žaluzií je služba, kterou nabízejí specializované firmy. Některé se zaměřují pouze na prodej žaluzií a jejich montáž, jiné firmy žaluzie přímo vyrábějí a poté prodávají a montují. Určitě vám doporučujeme nechat si žaluzie namontovat firmou, která je nejen prodává, ale také vyrábí. Toto pravidlo platí u většiny výrobků a zboží. Ideální je totiž vybrat si firmu, která už má víceletou tradici, reference, spokojené zákazníky a hlavně zkušenosti.

Nakoupit u firmy, která má i kamennou prodejnu

Vybíráte-li firmu, u které žaluzie nakoupíte a necháte si je také namontovat, pak raději zvolte takovou firmu, která provozuje kromě internetového obchodu i kamennou prodejnu, ideálně několik prodejen. Můžete se tak jít na všechno osobně zeptat, odborná obsluha vám poradí, v případě jakýchkoliv problémů máte místo, kde můžete žaluzie reklamovat. Navíc při výběru žaluzií sami ucítíte, jak se k vám v kamenné prodejně chovají a jestli je to ten pravý prodejce pro vás. Nejcennější je pak poradenství, které v obchodě získáte zdarma.

Záruka na žaluzie s odbornou montáží

Necháte-li si žaluzie namontovat prodejcem, získáte tak na žaluzie záruku. Kdybyste si žaluzie montovali sami a poté chtěli něco na žaluziích reklamovat, bude se vám s prodejcem hůře vyjednávat, protože on žaluzie nemontoval. I proto se obecně doporučuje nechat montáž žaluzií na profesionálech.

Přejeme vám příjemný nákup žaluzií dle vašeho vkusu!

Autor: Svět oken   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE