Plastová okna – spolehlivá, bezpečná i ekologická

Plastová okna – spolehlivá, bezpečná i ekologická

Plast jako materiál nemá příliš dobrou pověst. Přesto se používá už téměř 60 let. A jeho vývoj jde také nezadržitelně dopředu. Plastová okna mají životnost vysoko přes 50 let, jsou velmi spolehlivá, nekazí se, jsou bezpečná a dokonce i ekologická. Moderní plastová okna se vyrábějí z takových profilů, které snesou i to nejpřísnější měřítko. V různých ohledech.

Spolehlivá plastová okna

Plastová okna jsou v současné době nejpoužívanější a jejich obliba stále roste. Důvodem je relativně nízká cena v porovnání s dřevěnými okny, ale také jejich spolehlivost. Plastová okna nepotřebují extra údržbu a přesto vydrží dlouhá desetiletí. Moderní plasty jsou zároveň velmi odolné, pevné a stálé. Odolávají povětrnostním vlivům, silnému slunci i mechanickému poškození. Na moderní plastová okna je jednoduše spolehnutí.

Bezpečná plastová okna

V současném světě už se přísně kontroluje dopad prodávaného zboží na své okolí. Plastová okna jsou naprosto nezávadná a svému okolí škodí ještě méně než lakovaná dřevěná okna. Plastová okna jsou také velmi bezpečná. Oproti dřevu jsou ohnivzdorná a v kombinaci s jednoduchými bezpečnostními opatřeními také odrazují zloděje. V kombinaci s nízkou cenou a dalšími zásadními vlastnosti jsou plastová okna jasná volba.

Ekologická plastová okna

Plastová okna jsou svým způsobem i ekologická. Díky své dlouhé životnosti je nebude potřeba měnit. Důvodem výměny bude spíše technologický pokrok, než konec životnosti plastu jako materiálu. Výroba plastových oken podléhá přísným kontrolám a musí splňovat dané normy, čímž je potvrzeno, že se při jejich výrobě neznečišťuje životní prostředí o mnoho více než u oken dřevěných. Svět oken a celý vývoj materiálů jde opravdu nezadržitelně kupředu. Plastová okna jednoduše mají světlou budoucnost.

Hodně štěstí při nákupu plastových oken!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej
   

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE