Plastová okna – spolehlivá, bezpečná i ekologická

Plastová okna – spolehlivá, bezpečná i ekologická

Plast jako materiál nemá příliš dobrou pověst. Přesto se používá už téměř 60 let. A jeho vývoj jde také nezadržitelně dopředu. Plastová okna mají životnost vysoko přes 50 let, jsou velmi spolehlivá, nekazí se, jsou bezpečná a dokonce i ekologická. Moderní plastová okna se vyrábějí z takových profilů, které snesou i to nejpřísnější měřítko. V různých ohledech.

Spolehlivá plastová okna

Plastová okna jsou v současné době nejpoužívanější a jejich obliba stále roste. Důvodem je relativně nízká cena v porovnání s dřevěnými okny, ale také jejich spolehlivost. Plastová okna nepotřebují extra údržbu a přesto vydrží dlouhá desetiletí. Moderní plasty jsou zároveň velmi odolné, pevné a stálé. Odolávají povětrnostním vlivům, silnému slunci i mechanickému poškození. Na moderní plastová okna je jednoduše spolehnutí.

Bezpečná plastová okna

V současném světě už se přísně kontroluje dopad prodávaného zboží na své okolí. Plastová okna jsou naprosto nezávadná a svému okolí škodí ještě méně než lakovaná dřevěná okna. Plastová okna jsou také velmi bezpečná. Oproti dřevu jsou ohnivzdorná a v kombinaci s jednoduchými bezpečnostními opatřeními také odrazují zloděje. V kombinaci s nízkou cenou a dalšími zásadními vlastnosti jsou plastová okna jasná volba.

Ekologická plastová okna

Plastová okna jsou svým způsobem i ekologická. Díky své dlouhé životnosti je nebude potřeba měnit. Důvodem výměny bude spíše technologický pokrok, než konec životnosti plastu jako materiálu. Výroba plastových oken podléhá přísným kontrolám a musí splňovat dané normy, čímž je potvrzeno, že se při jejich výrobě neznečišťuje životní prostředí o mnoho více než u oken dřevěných. Svět oken a celý vývoj materiálů jde opravdu nezadržitelně kupředu. Plastová okna jednoduše mají světlou budoucnost.

Hodně štěstí při nákupu plastových oken!

Autor: Svět oken   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej
   

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE