Pochvala vždy potěší

Pochvala vždy potěší

Svět oken každý rok realizuje tisíce zakázek na montáže oken, dveří, garážových vrat nebo stínící techniky. Pracujeme na malých i velkých domech, bytech, bytových domech, ale často instalujeme naše produkty i do veřejných a komerčních objektů. Je toho hodně a jsme za každou zakázku opravdu rádi.

Největším oceněním naší práce je spokojenost našich zákazníků, radost, kterou vidíme, když je vše hotovo a tak, jak má být. A někdy se k nám pochvala dostane i na papíře. Máme moc rádi děkovné dopisy spokojených zákazníků, kteří si váží naší práce a dále nás odporučují svým známým a přátelům. Pojďme nahlédnout blíže do některých recenzí.

Dlouhý děkovný dopis zaslal pan Miroslav Líbal, který se rozhodl pro výměnu starých oken za nová. Jako první krok zjišťoval u známých i na internetu, jaké jsou možnosti pořídit okna přes internet, jaké budou finanční náklady nebo zda se jedná o komplexní službu na klíč. Dalším důležitým kritériem byla dostupnost pobočky. Nakonec si porovnal obdobné cenové nabídky od cca 3 firem a pro Svět oken se rozhodl na základě recenzí na plastová okna, které jsou k nahlédnutí na našich webových stránkách.

Nová okna nakonec pan Líbal objednal na pobočce Mělník, kde se setkal s ochotným a příjemným jednáním naší mladé obchodní zástupkyně. Zprvu měl trochu obavy, zda mladá paní na pobočce dokáže vše odborně vysvětlit. Naštěstí nebyly klientovy obavy na místě a pan Líbal se přesvědčil, že i mladá žena může být odborníkem na svém místě, který vyniká hlubokými odbornými znalostmi a navíc skvělým lidským přístupem. Zákazník se tak dozvěděl všechny možnosti a varianty, které mu jsme schopni nabídnout, na základě veškerých podrobných informací si pak mohl zvolit pro něj nejvhodnější variantu kvalitních plastových oken.

Následovala návštěva technika, který vše potřebné přesně zaměřil. Poté došlo k sepsání smlouvy a zaplacení. Když byla okna na míru vyrobena, dorazil ke klientovi pracovník, který zrealizoval montáž plastových oken. Pan Líbal velmi ocenil pečlivost a zručnost technika, který výměnu zajišťoval. Hotové dílo bylo převzato bez jediné vady nebo kazu. Navíc po sobě technik s pomocníkem uklidili a ještě nová okna vyleštili.

Pan Líbal byl z našeho přístupu i služeb ohromen. V domě si nechával leccos opravovat a realizovat, ale s tak profesionálním přístupem a výkonem se ještě nesetkal.

"Výkon celé Vaší firmy mne ohromil. Nechával jsem si dodavatelsky v domě již leccos dělat, ještě nikdy jsem se však s tak profesionálním přístupem a výkonem nesetkal. Od prvního seznámení se zástupkyní Vaší firmy až po konečný řemeslný výsledek. Žádné velikášské sliby, ale poctivá práce."

Moc děkujeme panu Líbalovi za takto zevrubnou recenzi našich služeb. Věříme, že Vám nová okna dobře slouží a že Vámi zaslaná recenze přesvědčí další potencionální zákazníky, aby využili našich služeb.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE