Sekční garážová vrataVrata z umělých materiálů mohou mít přírodní vzhled

Garážová vrata se vyrábějí ze spousty komponent a různých materiálů. Ideální jsou „plastová vrata“, která mají vhodné vlastnosti. Plastová vrata jsou ovšem vyrobena nejen z plastu, ale i z dalších materiálů – galvanizovaný plech, hliníkové lamely, polyuretanová pěna a spousta dalších. Někteří by si však přáli mít garážová vrata, která budou vypadat alespoň na první pohled jako dřevěná. V současné době to není problém. I tato „uměle dřevěná“ vrata se totiž vyrábějí tak, jak si zákazník přeje. A za přijatelné ceny.

Odolná a levná vrata s přírodním vzhledem

Ať už se jedná o sekční či rolovací garážová vrata, jejich základní funkcí je vždy odolnost, pevnost, bezpečnost, případně i stylový design. Přesně toto nabízí plastová vrata v přírodním provedení, tedy v dřevěném dekoru. Vrata neztrácejí nic ze svých vlastností – včetně příznivé ceny – ale rodinnému domu dodají krásně přírodní vzhled. Perfektně ladí například s kamenem, ale zapadnou také k různobarevným fasádám.

Nejen hnědá barva, ale dřevěný dekor

Umělá garážová vrata s dřevěným dekorem seženete v různém provedení. Od obyčejné hnědé barvy přes nejrůznější odstíny přírodních barev až po dřevěný dekor, který je od pravého dřeva téměř k nerozeznání. Tyto dekory se používají pro sekční i rolovací garážová vrata. Samozřejmě můžete zvolit i klasickou bílou barvu nebo jakékoliv jiné barevné provedení. Profesionální výrobci garážových vrat vám nabídnou velmi širokou škálu barev.

Kde garážová vrata koupit

Určitě se vyplatí oslovit několik výrobců. Ideální je podpořit české výrobce, kteří mají kamenné prodejny, dlouholeté zkušenosti a ověřenou kvalitu. Ceny jsou většinou podobné. Příliš nízké ceny nebudí důvěru, a pokud je najdete pouze na internetu, dejte si na takovou firmu pozor. Může u nich pokulhávat kvalita materiálu, odbornost montáže i souvisejících služeb.

I když se pořád nejvíce vyplatí pořídit si garážová vrata z „umělých“ materiálů, přesto mohou dodat garáži i celému objektu přírodní vzhled. Hodně štěstí při výběru „přírodních“ garážových vrat.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE