Garážová vrata s dálkovým ovládánímGarážová vrata s dálkovým ovládáním

Pořizujete si nová garážová vrata? Ať už si vyberete sekční či rolovací garážová vrata, určitě se hodí ovládat je pomocí dálkového ovladače. Můžete si pořídit garážová vrata s ručním ovládáním a něco málo ušetříte, přesto si většina lidí dnes již dopřeje toho drobného luxusu, který automatické ovládání vrat umožňuje. Dálkové ovládání má totiž spoustu výhod.

Nemusíte vystupovat z auta

Dálkovým ovládáním svých garážových vrat ušetříte čas při ranní cestě do práce, nemusíte vystupovat do hustého deště či hledat po tmě, který klíč je ten správný. Je to jednoduše pohodlné a nemá to žádné nevýhody. Celý systém dálkového ovládání včetně ovladačů seženete za přijatelné ceny.

Můžete si vybrat z různých typů ovladačů – existují jednoduché ovladače se dvěma tlačítky, které si připnete na klíče, můžete však také vrata ovládat například mobilem. Nejpoužívanější jsou klasické ovladače, kdy má po jednom kuse každý člen rodiny (řidič).

V případě poruchy si otevřete ručně

Tak jako to funguje u elektrického otevírání bran, tak i u garážových vrat si můžete otevřít ručně s klasickým klíčem v případě, že dálkové ovládání z jakéhokoliv důvodu selže. Může se vybít baterie, můžete ovládání ztratit nebo se stane cokoliv jiného. Přitom ale platí, že dálkové ovládání je velmi spolehlivé a téměř bezporuchové. Samozřejmě záleží na typu značky, kterou si pořídíte.

Kde vrata s dálkovým ovládáním koupit

Chcete si koupit nová garážová vrata? Při hledání vhodného prodejce vám doporučíme najít si osvědčenou firmu s referencemi, která funguje i mimo internet. To znamená, že má jednu či ideálně více kamenných prodejen. Tam vám poradí s výběrem vrat i dálkového ovládání. Navíc se na ně můžete kdykoliv osobně obrátit, případně si nechat udělat servis vrat či vyřídit reklamace.

Užijte si pohodlné ovládání svých garážových vrat přímo z pohodlí vašeho automobilu!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE