Slunce, déšť, sníh, krupobití - kvalitní garážová vrata vydrží všeSlunce, déšť, sníh, krupobití – kvalitní garážová vrata vydrží vše

Garážová vrata musejí odolávat všem povětrnostním podmínkám – silnému slunci, krupobití, větru apod. Ať už si vyberete sekční nebo rolovací garážová vrata, vyplatí se nakoupit od spolehlivého výrobce (prodejce). Kvalitní garážová vrata mají totiž mnohem delší životnost a k tomu, aby vám sloužila desítky let bez poruchy, je potřeba pouze minimální údržba. Základem této dlouhé životnosti jsou kvalitní panely, ze kterých jsou vrata tvořena. Vyberte si vrata na internetu, ale nakupujte u prodejce, který provozuje i kamennou prodejnu. Poradíte se s odborníkem a v případě problémů s vraty je máte kam jít reklamovat.

Drží barvu i na silném slunci

Máte garážový vchod obrácen na jižní stranu a celé dny tak do něj svítí slunce? Nevadí. Garážová vrata v létě fungují jako termoizolace (jsou-li uzavřená) a do garáže extrémní horko nepustí. V zimě je tomu naopak. Garážová vrata si samozřejmě můžete vybrat s různými povrchovými úpravami a také v mnoha barevných provedeních. Díky tomu je můžete barevně sladit například s fasádou domu. U spolehlivého prodejce nakoupíte taková garážová vrata, že se nemusíte bát, že by barvy na slunci vybledly. I v případě, že je garáž obrácena právě na jižní stranu.

Odolná vrata proti větru i proti zlodějům

Garážová vrata se vyrábějí tak, aby odolala nejen povětrnostním vlivům, ale také aby zabezpečila garáž a tím i dům. Všechny typy garážových vrat by měly odolat i extrémně silnému větru, krupobití, sněhu a jiným povětrnostním podmínkám. Navíc se přes ně jen tak nedostane ani zkušený zloděj. Záleží samozřejmě na tom, jestli si pořídíte garážová vrata i s bezpečnostními prvky, abyste mu to ještě ztížili. Součástí garážových vrat mohou být i zakomponované vstupní dveře na zámek, který můžete mít také bezpečnostní. Protože odjakživa u všech objektů platí, že bezpečnost domu je tak silná, jako její nejslabší článek.

Při výběru garážových vrat si najděte spolehlivou a zavedenou firmu, která vám poradí a zaručí kvalitu vybraných vrat. Na trhu je velká spousta různých možností, ideální je vybrat si garážová vrata s nejlepším poměrem cena – kvalita (zde můžete nahlédnout do orientačního ceníku rolovacích a sekčních garážových vrat). Ať vám garážová vrata dlouho a dobře slouží!

 

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE