Zdvižně - posuvné terasové dveře

ZDVIŽNĚ - POSUVNÉ TERASOVÉ DVEŘE

Zdvižně - posuvné dveře (HS portál) představují nejluxusnější variantu posuvných dveří. Plně odpovídají moderním trendům a požadavkům na co největší zasklené plochy, zároveň umožňují bezbariérový průchod na terasu. Jednoduše a efektně tak dojde k propojení interiéru a zahrady. 

HS portál - moderní vzhled bez omezení. Zdvižně - posuvné dveře umožňují vytvářet esteticky zajímavé přechody z velkých prostor na předsazené terasy, balkóny a zahrady.

Vybírat můžete dveře s jednostranným i oboustranným ovládáním v:

  • plastovém provedení
  • hliníkovém provedení
 

Luxusní zdvižně-posuvné dveře jsou žádané u klientů, kteří požadají velké prosklené plochy, často se jedná o moderní minimalistické novostavby, kdy majitelé mají rádi stálý pocit propojení s přírodou a zelení. 

Manipulace s dveřmi je velmi snadná, dveře se nejprve lehce samy nadzvednou otočením kliky a poté odsunou do strany po kolejnici za pevné velkoformátové okno. Tyto dveře se odsouvají k jedné straně. Navíc tím, že mají tyto velkoformátové dveře velký podíl skleněné plochy dosahují skvělých tepelně-izolačních vlastností. Díky své konstrukci jsou dveře bezbariérové (nad podlahu nevytupuje žádný zvýšený prah).

Pro zdvižně - posuvné dveře (HS portál) je použito kování G-U.

Varianty provedení:

Zdvižně-posuvné dveře S 900

Zdvižně - posuvné dveře S 9000

Tyto plastové zdvižně - posuvné dveře vykazují skvělé vlastnosti: množství přirozeného světla proudícího do interiéru, malé tepelné ztráty a vynikající hodnoty tepelné izolace. Ze stavební hloubky křídla 82,5 mm a pětikomorové geometrie vyplývá velmi dobrá tepelná izolace, která je standardem pro nízkoenergetické domy. S trojsklem lze navíc realizovat vynikající hodnoty Uw.

 

Aluprof MB-77 HSZdvižně - posuvné dveře Aluprof MB-77 HS

Tyto hliníkové zdvižně - posuvné dveře jsou ideální pro velké přechody do zimních zahrad nebo teras. Velké, prosklené plochy vévodí moderní architektuře a dodávají objektu exkluzivní vzhled. Nejnovější řešení je tzv. otevřený roh. Toto sofistikované řešení umožňuje, aby se křídla v nároží (90°) dala odsunout od sebe a dala tak vzniknout otevřenému prostoru a volnému průchodu ven z místnosti. Kolejnice zarovnaná s podlahou zabezpečuje bezbariérový přístup.

Možnosti vestavby, jako spojení s horním nadsvětlíkem, s fixním oknem popřípadě jiná řešení spadají do individuálních projektových řešení, která nejsou standardně nabízena a naceňována.

Aluprof MB-77 HS-technický výkres   Schema A Schema G2
   
  Schema C
     
  Schema K
Technický výkres   Dostupné sestavy dveří

 

HS terasové dveře

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE