Pořízení a ontáž hliníkové pergoly

Pořízení a montáž hliníkové pergoly

  • Publikováno: 17.3.2021
  • Kategorie: Pergoly

Pořídit si hliníkovou pergolu je skvělé rozhodnutí, obzvlášť s blížícím se jarem a létem, kdy ji jistě využijete naplno.

Prvně je třeba nás kontaktovat přes poptávkový formulář, kde vyplníte potřebné informace, na jejichž základě vám spočítáme předběžnou cenovou nabídku. Je potřeba mít rozhodnuté, jaký typ pergoly byste chtěli, její přibližné rozměry (šířka x hloubka x výška). Pokud bude pergola přímo u stěny domu a váš dům je zateplen, je ideální upřesnit šířku zateplení a třeba i připojit fotku daného místa, kde bude zamýšlená pergola stát. Do poznámky pak můžete případně uvést barvu konstrukce či nějaké nestandardní požadavky.

Výsledkem bude předběžná cenová nabídka, kterou vám po zpracování poptávky, zašleme na e-mail. Jestliže s nabízenou cenou budete souhlasit, stačí nás kontaktovat a my vyšleme technika na místo realizace, kde proběhne zaměření a domluví se všechny detaily. Technik vám také poradí jak, co a do kdy místo připravit.

Příprava stavebního místa

Stavební místo by mělo být co nejrovnější (podlaha, terasa aj.). Dobrá zpráva je, že i když není úplně rovné na 100 %, montéři si stejně poradí.
Naše pergoly kotvíme pouze na betonové patky nebo na betonový základ. V případě potřeby jiného kotvení stojin, proběhne konzultace při výše uvedeném zaměření. Zhotovujeme pergoly obdélníkových nebo čtvercových tvarů.

Montáž hliníkové pergoly firmou

Na dané místo se přiveze rozložená a pečlivě zabalená pergola, která se na místě skládá.

Každý typ pergoly má vlastní specifický postup montáže, ale obecně platí, že se nejdříve postaví nosné prvky, které drží pergolu pohromadě. Poté se dodělává zbytek a ladí se detaily. Důležitým krokem je zakrytí střechy vybranou krytinou (nejčastěji polykarbonát nebo sklo). Na závěr se dodělávají doplňky - LED osvětlení, boční zasklení, případně stínící technika.

Montáž provádějí zkušení montéři, kterým jde práce od ruky. Brzo si tak budete užívat vaši terasu se zastřešenou pergolou.

 

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE