Nápady na origináůní velikonoční dekorace

Nápady na originální velikonoční dekorace od českých blogerek

  • Publikováno: 30.3.2021
  • Kategorie: Obecné články

Přinášíme nápady na pěkné velikonoční dekorace, které stihnete vytvořit i na poslední chvíli a jejich výroba je opravdu snadná a rychlá. Neváhejte proto zapojit děti, popusťte uzdu fantazii a nechte je tvořit. Výhodou je, že na nápady většinou potřebujete přírodní materiály a drobnosti, které máme často běžně doma.

Blogerka Lenka z blogu Babi Lenka přináší inspiraci na tvoření různých velikonočních věnců. První a veselý je z barevných vajíček, knoflíků a peříček, skvěle se hodí na vchodové dveře. Domů na stůl se hodí méně tradiční přírodní věnečky z cibule sazečky, které jsou nalepeny na polystyrénové korpusy. Poslední věneček je v romantickém stylu. Vyfouklá vajíčka jsou polepena ubrousky, slepena tavnou pistolí a dozdobena mašličkou.

Druhou inspirací je hnízdo z březového nebo vrbového proutí, které můžete jemně ozdobit kočičkami nebo lístky. Dovnitř lze umístit keramického ptáčka s vajíčky nebo kraslice.

Blog BabilenkaBlog: Babi Lenka
http://babilenka.cz/velikonocni-venecky/
http://babilenka.cz/hnizdo-z-prouti/

 

Blogerka Iva z blogu Jednoduchá krása využívá ráda při tvoření přírodní materiály - skořápky od vajíček, drobné jarné kvítky, mech a to vše laděno do bílé barvy. Podívejte se, jak paní Iva krásně naaranžovala jarní etažér a ze skořápek vytvořila něžný věneček s květy na stůlJednoduché a přitom tak krásné a elegantní. Chlupatá vajíčka z obrázku vytvoříte nalepením bílé chundelaté vlny na vajíčka, přidáme slepičku, peříčka a je hotovo.

Blog JednoduchakrasaBlog: Jednoduchá krása
http://jednoduchakrasa.blogspot.com/2021/03/chlupata-vajicka.html
http://jednoduchakrasa.blogspot.com/2021/03/venecek.html
http://jednoduchakrasa.blogspot.com/2021/03/jeste-jsem-snad-nikdy-neprozivala-jarni.html

 

Blogerka Petra z blogu Oringle říká, že se narodila pro pastelky. Její velikonoční dekorace se nesou v přírodních motivech, kdy využívá větvičky, proutí a traviny, ze kterých uvázala jednoduchý jarní věnec.

Velké kraslice byly vytvořeny metodou kašírování. Budete potřebovat tapetovací lepidlo a staré noviny, které roztrháte na drobné kousky a naložíte do lepidla. Poté touto hmotou oblepíte nafouklý balónek. Po zaschnutí balónek odstraníme a pomalujeme.

Blog OringleBlog: Oringle
http://www.oringle.cz/2021/03/famfary-tohle-je-tisici-prispevek-na.html

 

Blogerka Ľubica na blogu Bubatko přináší nápady na malované velikonoční odzoby v různých barvách v krásných tradičních vzorech. Vajíčka, slepičky, zajíčci na ozdobení větviček, ale i jako zápichy, stojánek na ubrousky...prostě krásné tradiční velikonoční dekorace, ke kterým se budete dlouho rádi vracet.

Blog BubatkoBlog: Bubatko
https://balgova.blogspot.com/2021/03/velkonocne-tvorenie.html

 

Inspirujte se také výzdobou blogerek z minulých let

Blogerka Petra z blogu My Home Style vytvořila jednoduchá omotaná vajíčka. Stačí vám provázek, mašlička, tkanička a lepidlo. Poté už jen stačí dát vajíčka do "hnízda" z větviček. Na blogu naleznete také inspiraci na krásnou velikonoční mísu zdobenou přírodními větvičkami, vajíčky a peříčky.

My Home Style

Blog: My Home Style
http://homestylecz.blogspot.com/2020/03/omotana.html


Zkoušeli jste již tvoření metodou decoupage? Na blogu Tvořílci.cz naleznete návod na oválný závěs s velikonočním motivem. K tvoření budete potřebovat destičku, ubrousek s velikonočním motivem, lepidlo, akrylovou barvu a drobné květiny k dozdobení.

Tvořílci.cz

Blog: Tvořílci.cz
https://blog.tvorilci.cz/2020/decoupage-zaves-na-dvere-ci-okno-s-roztomilym-velikonocnim-motivem/


Pokud rádi háčkujete, můžete také vytvořit háčkovaný velikonoční věneček, tak jako blogerka z AE STYLE SVĚT. Sice vám dá háčkování chvíli práci, ale zase vám určitě vydrží několik let, poté už stačí dozdobit mašličkou, vajíčky.

AE STYLE SVĚT

Blog: AE STYLE SVĚT
https://www.aestylesvet.cz/2020/03/tvorivy-tyden-13.html

 

Velikonoce jsou již za dveřmi, přinášíme vám tipy na krásné a originální dekorace od českých blogerek. Můžete si připravit jednoduchý ale efektní přírodní jarní věnec z mechu nebo si vyzdobit domov ve stylu minimalistických severských Velikonoc v černobílé kombinaci. Zdá se, že poslední trendy směřují k využívání přírodních materiálů a jednoduchého až minimalistického zdobení.

Na závěr přinášíme kreativní tvoření přispěvovatelů z našich facebookových stránek. Nechte se inspirovat a připravte si krásnou jarní výzdobu, se kterou si užijete pohodové Velikonoce.

Blogerka Monika z blogu Vintagelover dává přednost přírodním materiálům jako je mech, šišky, křepelčí pírka a vajíčka a netradičně také netřesk. Podívejte se jak vypadají výsledné věnce krásně jarně a svěže.

Blogerka Vintagelover - velikonoční výzdobaBlog: Vintagelover
http://www.vintagelover.cz/velikonocni-vence/


Blogerka Marcela z blogu Nordic Passion dává přednost přírodním barvám květin, zeleně a ostínům dřeva, které nejlépe vyniknou v černobílé kombinaci, které vévodí celý její domov.

Nordic passion - velikonoční výzdobaBlog: Nordic Passion
http://nordicpassion.cz/velikonocni/
http://nordicpassion.cz/velikonocni-ii/


Výzdobu v přírodních neutrálních barvách preferuje i blogerka Lucie z blogu Lucie Living, která nazdobila květináče s narcisy a petrklíčky mechem a křepelčími vajíčky. Samotná velikonoční vejce pak bude barvit v cibulových slupkách.

Blogerka Lucie Living - velikonoční dekoraceBlog: Lucie Living
https://lucieliving.blogspot.com/2018/03/trochu-jara-trochu-velikonoc.html

Blogerka Danka z blogu Třiplusjedna má tip pro menší panelákové byty. Její placaté dekorace jsou ideální do panelákového bytu, kde nezaberou příliš prostoru, můžete je umístit na úzký okenní parapet nebo za sedací soupravu.

Blog Třiplusjedna - velikonoční výzdobaBlog: Třiplusjedna
http://triplusjedna.blogspot.com/2018/03/placate-dekorace.html


A na závěr trocha inspirace z naší facebookové soutěže. Najdete zde jednoduché dekorace, které zvládne každý a navíc i tipy na tvoření s dětmi.

Facebook soutěž

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE