Garážová vrata jako hlavní vchod do domu

Garážová vrata jako hlavní vchod do domu

  • Publikováno: 28.12.2018
  • Kategorie: Garážová vrata

Uvažujete o tom, že byste koncipovali dům tak, že by neměl klasické vstupní dveře a do domu by se chodilo přes garážová vrata? I takové domy vznikají – je to neobvyklé, ale má to i své výhody. Garážová vrata se dnes vyrábějí v různém provedení, když si pořídíte rolovací vrata, která se budou zasouvat (rolovat) do boku, pak při vstupu nemusíte otevírat celá vrata. Ušetříte za vstupní dveře a váš dům se rázem stane zajímavějším. Garážová vrata můžete mít nastavena třeba tak, že se otevřou jen na šířku klasických dveří (90 cm).

Hlavním důvodem je originální design

Možná vám představa garážových vrat jako hlavního vchodu do domu připadá šíleně. Když si však vyberete designově zajímavá vrata, ani vám to nepřijde divné. Místo vstupní chodby slouží samotná garáž, ze které pak obvykle vedou „skryté vstupní dveře“ do samotného domu. Když přijedete autem, pak je to jasné, hned z auta jdete domů. Když přijdete pěšky, jednoduše si dálkovým ovladačem pootevřete garážová vrata a jdete domů. Nepotřebujete ani používat klíč. Další zajímavou variantou, která se může hodit i těm, kteří klasické vstupní dveře mají, je možnost mít v garážových vratech i normální dveře.

Garážová vrata s dveřmi

Když si vyberete garážová vrata s dveřmi, nemusíte při vstupu do garáže otevírat celá vrata. Je tady i další výhoda – zamezíte tak úniku tepla. Přes nízký práh těchto dveří se dá přejet kočárkem nebo převézt kolo. Když máte vstupní dveře do domu jinde, pak těmito dveřmi získáte druhý nezávislý vstup do domu, který může být i bezbariérový. Tyto integrované dveře na garážových vratech mohou být umístěny na kraji i uprostřed podle vašeho přání.

Lidé, kteří volí garážová vrata jako hlavní vchod do domu, mají obvykle dva hlavní důvody – chtějí se odlišit a využít praktických výhod tohoto systému. Ať je váš důvod jakýkoliv, poraďte se o garážových vratech s odborníky. Ideálně někde v kamenné prodejně, kde se vám bude zkušený prodejce osobně věnovat. Budete tak mít místo, kam se můžete ohledně vrat kdykoliv obrátit, případně tam i řešit reklamace vrat.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE