Stínící technika

Kvalitní žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu, široký sortiment kvalitní stínící techniky od předního českého výrobce.

Také to znáte? Vtíravé pohledy kolemjdoucích, slunce v 5 ráno, když chcete spát... Dopřejte si soukromí, delší spánek a ochranu před sluncem s naší stínící technikou.

Podrobné informace o naší široké nabídce stínící techniky se dozvíte na naší bezplatné lince
☎️ 800 188 882 nebo v jakékoliv z našich 36 poboček.

Stínící technika


Můžete vybírat z našeho širokého sortimentu:

Námi nabízená stínící technika značky SHADEON je české výroby.

Dnes již standardní ochrana proti nadměrnému slunečnímu svitu, ale také ochrana Vašeho soukromí. Praktické provedení, snadná údržba, moderní vzhled, ale také nové typy stínící techniky, které nabízí kromě standardního zastínění, také zlepšení protihlukových a tepelných vlastností. Nevíte, jaký typ stínění vybrat? Přečtěte si náš článek: Kam zvolit rolety a kam žaluzie.

Vnitřní stínící technika

 

Široká nabídka interiérové stínící techniky - horizontální hliníkové žaluzie, vertikální žaluzie, textilní a bambusové rolety.

Základem jsou kvalitní horizontální hliníkové žaluzie, které si můžete vybrat v různém typovém i barevném provedení.

Zajímavým dekoračním prvkem mohou být vertikální žaluzie. Tyto žaluzie nabízíme v široké škále barev a materiálů lamel, a výborně doplňují moderní vzhled interiéru. Textilní rolety jsou další možností zastínění interiéru. Zvolte některou z variant provední s možností použít různé typy zastiňovacích materiálů.

Novým typem interiérové stínící techniky jsou bambusové rolety. Příjemný přirozený vzhled zajišťuje výroba z přírodních materiálů. Jsou vhodné všude tam, kde je potřeba dodat interiéru osobitý design. Pro bližší informace navštivte nejbližší pobočku.

 

 

Venkovní stínící technikavenkovní žaluzie

Venkovní ochranu domu zajišťují venkovní žaluzie, venkovní hliníkové rolety, ramenové a balkónové markýzy a sítě proti hmyzu.

Exteriérové zastiňovací prvky jsou výrazným architektonickým a bezpečnostním prvkem budov. Díky vysoce kvalitním materiálům vynikají dlouhou životností a vysokou užitnou hodnotou.

Venkovní žaluzie jsou nejčastěji voleným exteriérovým stínícím prvkem. Zvolte některý z mnoha typů a barev lamel. Dům venkovní žaluzií zastíníte a navíc mu dodáte osobitý vzhled.

Venkovní hliníkové rolety jsou dalším zajímavým typem venkovního zastínění. Podle typu rozestavěnosti Vaší stavby vyberte venkovní rolety v podomítkovém provedení, či v provedení pro dodatečnou montáž. Výrazný bezpečnostní prvek se z nich stává díky použitým materiálům pancíře. Nabízíme širokou barevnou škálu provedení, jistě si vyberete i Vy.

Markýzy

Oblíbeným venkovním zastiňovacím prvkem jsou markýzy.
Podle prostředí využití zvolte ramenové markýzy nebo balkónové markýzy. Poskytují příjemnou ochranu před nadměrným slunečním zářením nejen v letních horkých dnech.

stinici-technika-markyzy.jpg

Podívejte se na naše realizace stínící techniky po celé ČR.


Návod k obsluze a údržbě

Návod na obsluhu a údržbu předokenních rolet

Návod na obsluhu a údržbu markýz

Návod na obsluhu a údržbu venkovních žaluzií

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE