Nechcete měnit okna v zimě? Pořiďte je, má to své výhody

Nechcete měnit okna v zimě? Pořiďte je, má to své výhody

Chystáte se měnit okna? Přestože je výměna oken v zimě možná, spousta lidí výměnu raději odkládá na jaro. Na jaře tak vzniká přetlak a ty nejspolehlivější firmy mají nabito a je těžké najít volný termín pro montáž. Variantou, jak vyměnit okna v klidu na jaře, je koupit je už v zimním období. Okna si v zimním klidu nakoupíte, uskladníte nebo uschováte u firmy, která vám je bude na jaře montovat.

Nákup oken v zimě má několik nezanedbatelných výhod:

  • Možnost vybrat si termín montáže. V zimním období mají firmy, které okna vyrábějí, prodávají a montují více času. Když už se s nimi začnete domlouvat na jarní výměnu oken, slíbí vám termín, který si vyberete. Nemusíte pak kvalitní firmy nahánět na poslední chvíli.
  • Zimní slevové akce. V zimě mají často prodejci oken slevové akce. Vyberte si spolehlivou firmu, která ideálně provozuje i kamennou prodejnu (nejen e-shop), kontaktujte ji a poptejte se na možnost zimních slev. I férový prodejce může nabídnout desítky procent, určitě tak něco ušetříte...Svět oken nabízí v únoru mimořádnou akční slevu až 13 tisíc Kč.
  • Klid na výběr. Začnete-li s výběrem oken už v zimě, máte klid na výběr. Můžete si projít nabídky více firem, zjistit si, která firma ve vašem okolí je osvědčená a spolehlivá. V zimě vás netlačí čas.

Kde okna uskladnit

Jestliže jste se rozhodli okna nakoupit a montáž máte domluvenu až za několik týdnů či měsíců, musíte řešit, kde je uskladníte.

První variantou je možnost, že jste nakoupili okna od firmy, která vám je také namontuje. Zkuste se tak domluvit, že vám okna uskladní prodejce oken. Nemusíte tak řešit jejich dopravu.

Jestliže vám je bude montovat někdo jiný nebo je chcete mít uskladněny doma, pak je potřeba najít místo, kde se jim nic nestane. Okna nerozbalujte a ještě je zajistěte proti pádu či vnějšímu poškození. Dát je můžete do sklepa, do garáže nebo i na chatu.

Přejeme vám správný výběr oken. Dopřejte si na výběr čas a vyberte si okna a termín jejich montáže ještě před začátkem jara.


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE