Nejčastěji kladené dotazy z našich poboček7 nejčastěji kladených dotazů o plastových oknech, které zajímají naše zákazníky

 

1/ Jakého původu jsou profily, které používá Svět oken pro plastová okna?

Svět oken vyrábí plastová okna z profilů Gealan. Profil Gealan Fenster Systeme GmbH je německého původu. Naše firma je největším odběratelem profilů Gealan nejen v ČR, ale také v Evropě.

2/ Vyrábí Svět oken svoje okna opravdu v ČR?

Naše výroba je skutečně česká, okna i dveře vyrábíme v našem závodě ve Vsetíně. Pro zájemce z řad zákazníků pořádáme po dohodě návštěvy výroby – nabídne Vám toto i jiná firma?

3/ Má Svět oken vlastní montážníky nebo zadává montáž externě?

Z 90 % zadáváme práci vlastním montážním skupinám. Ve vybraných lokalitách nebo v sezónách, kdy bychom nestíhali obhospodařovat všechny naše zákazníky vlastními montéry, pro nás montují dlouhodobě prověřené a zaškolené externí montážní skupiny. Rozhodně tím ale není nijak ovlivněna záruka, servis ani vlastnosti našich výrobků, ba naopak, spokojenost zákazníků přináší dál pozitivní reference.

4/ Nabízí Svět oken ve svém sortimentu také stínící techniku?

Ano. Jsme výrobci stínící techniky, proto můžeme zákazníkům nabídnout velmi výhodné ceny a široký sortiment stínící techniky do interiérů i exteriérů.

5/ Jaké parametry a prostupy oken doporučuje Svět oken pro novostavby a pasivní domy?

Našim zákazníkům nabízíme mimo nejprodávanější standartní profilové řady S8000IQ i nadstandardní systém S9000 se středovým těsněním a stavební hloubkou 83 mm. Tento nadstandardní systém je vhodný do novostaveb či do domů s nízkoenergetickým štítkem. Více informací o prostupech oken, skel a celkových prostupech najdete v nabídce našich plastových profilů.

6/ Po internetu kolují negativní recenze na Svět oken, je to pravda nebo ne?

Proti negativním anonymním referencím na internetu je velmi obtížné se bránit. Záleží na každém zákazníkovi, zda uvěří nekonkrétnímu pisálkovi, často z řad konkurence, nebo se raději informuje u skutečných zákazníků, kde proběhla realizace a mají tedy opravdové zkušenosti s našimi výrobky i prací. Ať se jedná o spokojené zákazníky, ale i o ty, u kterých bohužel došlo k reklamaci.

Ke všem reklamacím a problémům se stavíme čelem a zodpovědně je řešíme v co nejkratším možném termínu. Velmi často se stává, že i zákazníci, u kterých došlo v průběhu realizace ke komplikacím, nás dále doporučí svým známým.

7/ Používá Svět oken na výrobu profilů recykláty?

Již dříve bylo napsáno mnoho odborných článků na téma profily vyrobené z „prvomateriálu“ a z recyklátu. Bohužel vlivem konkurenčních kampaní, které se snaží získat zákazníky na svou stranu, vnucují veřejnosti dojem, že profily vyrobené s použitím recyklovaného materiálu jsou něco méněhodnotného. Skutečnost je však jiná.

Všichni přední výrobci plastových oken se účastní recyklačního programu Rewindo, který využívá plastové zbytky z výroby PVC oken (v žádném případě tedy PET lahve ze skládky apod.) a metodou koextruze je vrátí do oběhu, čímž chrání naše životní prostředí a přírodu, a dodává na trh výrobek s naprosto nezaměnitelnými, mnohdy lepšími vlastnostmi.

Firmy, které nabízí profily bez recyklátu, vlastně ani nemají možnost nabízet okenní profily vyráběné v procesu koextruze, neboť dostatečně neinvestovaly do modernizace svých technologií. Tak se často místo propagace svých výrobků a inovace technologií věnují tvorbě „antireklamy“ na produkty jiných výrobců.

V případě, že máte dotazy, které zde nejsou zodpovězeny, obraťte se na nás.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE