Garance původu plastových oken

Garance původu plastových oken

Vědět kde a jak jsou vyráběna okna, která si chcete koupit je důležité. Poctivé firmy vám nabídnou garanci původu plastových oken. A vězte, že je rozdíl mezi profily od osvědčeného německého výrobce a od neznámých polských či čínských výrobců. Nejen profily, ale také kování, kliky či skla by měla mít jasně daný původ, který uvidíte na příslušném štítku. Koupíte-li si plastová okna s garancí jejich původů, nebudete pak při servisu oken nepříjemně překvapeni.

Svět oken původ oken garantuje

Český výrobce plastových oken Svět oken vám dává 100% garanci na původ oken, profilů a také všech doplňků. Plastová okna vyrábí z německých profilů Gealan. Osvědčený německý výrobce profilů Gealan Fenster Systeme GmbH je spolehlivý partner na vysoké technologické úrovni. Je zárukou kvality a firma Svět oken je jejich největším odběratelem v celé Evropě. Koupíte-li si plastová okna či dveře od firmy Svět oken, dostanete k nim i tzv. certifikát garance původu, který vám zaručí, kde a jak byla vaše okna vyrobena.

ukazka vyroby 13Kde se vyrábí plastová okna

Firma Svět oken vyrábí plastová okna a dveře ve svém výrobním závodě ve Vsetíně. Výroba oken je tedy skutečně česká. Výrobní hala je moderně vybavená. Firma dokonce nabízí všem svým zákazníkům možnost nahlédnout do výroby oken a dveří. Po dohodě organizuje návštěvy výroby přímo ve Vsetíně, stačí Svět oken kontaktovat a dohodnout se. Rádi a ochotně vám také poradíme s výběrem a zodpovíme všechny otázky.

Servis a montáž přímo od výrobce

Montáž provádějí pracovní skupiny složené ze zkušených a spolehlivých pracovníků firmy Svět oken. Plastová okna jsou v podstatě bezúdržbová, ale vždycky se mohou poškodit. V tom případě přichází na řadu servis, ideálně přímo od výrobce. Jedním z nejčastějších problémů je kroucení a svěšování křídel. Pokud okno nemá dostatečné výztuhy rámů i křídel, obvykle se to po pár letech projeví. Při nedostatečné péči o kování začnou časem okna drhnout a špatně těsnit, při opotřebení namáhaných částí, je třeba odborná výměna. Takový servis nejlépe poskytne výrobce.

Až budete vybírat plastová okna, určitě oslovte tradiční a spolehlivé české výrobce oken, kteří mají i kamenné prodejny. Ať už to bude Svět oken nebo někdo jiný. Přejeme vám správnou volbu.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE