Rolovací garážová vrata – jednoduchá, levná, bezporuchová

Rolovací garážová vrata – jednoduchá, levná, bezporuchová

Uvažujete, jaký systém garážových vrat zvolit? Jednoduchou, levnou a účinnou variantou jsou rolovací garážová vrata. Vypadají elegantně, jsou bezpečná a můžete si vybrat ze spousty barev a barevných dekorů. Můžete je tak sladit se svým domem, s plotem nebo s vchodovými dveřmi. Lamely se dělají z hliníku či z oceli, navíc mohou být i průhledné a zajistí se tak přirozené osvětlení garáže. Rolovací garážová vrata mají dálkové ovládání, ale mohou se otevírat a zavírat také mechanicky.

Jak a kde rolovací vrata koupit

Ideální je, když si vyberete spolehlivého prodejce se spoustou referencí. Nejlépe z vašeho okolí. Obecně se doporučuje vyhnout se nejlevnějším vratům na internetu. V takovém případě často pokulhává kvalita materiálů, servis či odbornost montáže. Vyberte firmu, která má kamenné prodejny a vy se můžete osobně poradit a vycítit, jestli se jedná o seriózního prodejce. Tak budete mít zaručenu i nadstandardní záruční dobu, odbornou montáž a případný servis.

Takže oslovíte prodejce, ten k vám přijede, vrata zaměří a vyrobí vám je přímo na míru. Společně se domluvíte, kde nejlépe umístit schránku s navíjecím válcem, kam se lamely namotávají. Rolovací vrata doveze, namontuje a ukáže vám, jak s nimi zacházet. Většinou se jedná o vrata bezúdržbová, nemáte tak práci navíc.

Rolovací garážová vrata – ukázka realizace

Rolovací vrata – výhody a přednosti

  • nezaberou téměř žádné místo – ideální pro garáže, kde chcete maximálně využít veškerý prostor (např. na zavěšení kola a lyží apod.)
  • bezpečná a tichá – jsou charakteristická nízkou hlučností, mají zabezpečovací systém proti zlodějům a na každých rolovacích vratech musí být protipádová brzda; proti nadzvednutí jsou chráněna bezpečnostními pružinami
  • jednoduchá a bezporuchová – rolovací vrata fungují jednoduše a nemá se na nich moc co pokazit
  • pro montáž není třeba žádných úprav – snadno se namontují bez dalších stavebních úprav do již postavené garáže
  • bezúdržbová – vrata nevyžadují mazání, utahování, seřizování nebo další odborný servis; v případě poškození lamel je výměna jednoduchá


Rolovací garážová vrata jsou jedním z možných řešení. Existují samozřejmě i další varianty – výklopná vrata, sekční vrata či klasická křídlová vrata. Výběr je na vás. Hodně štěstí!


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE