Klasická nezničitelná křídlová garážová vrata

Klasická „nezničitelná“ křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata nebo dvoukřídlá vrata jsou nejstarší typ vrat, která lidé používají už od nepaměti. V minulosti se vyráběla výhradně ze dřeva, dnes je k dispozici spousta materiálů a jejich kombinací. Křídlová vrata mohou být s dálkovým ovládáním i bez něj. Není problém na ně kdykoliv dálkové ovládání přimontovat. Tento typ vrat se používá tehdy, máte-li garáž přímo v domě nebo je omezen vnitřní prostor a nedají se použít sekční vrata.

Křídlová vrata můžete mít samozřejmě v různých velikostech i barevných provedeních. Ideální je, když si pořídíte ve stejný čas také vchodové dveře ve stejné barvě a společně vám ladí. Nejodolnější a v současnosti nejoblíbenější vrata se dnes vyrábějí z pozinkovaných ocelových profilů a pozinkovaných ocelových trapézových plechů. V kombinaci s krycími panely z PVC. Taková vrata jsou pak opravdu téměř nezničitelná.

Křídlová a dvoukřídlá vrata – výhody a přednosti

  • nezabírají místo – klasická křídlová vrata nezabírají prakticky žádné místo, potřebují pouze prostor pro otevření a následné zavření
  • jsou tichá – nejtišší varianta ze všech systémů, vrata jen tiše otevřete a zase tiše zavřete
  • dlouhá životnost – jejich jednoduchý systém v kombinaci s kvalitními a odolnými materiály zajišťuje jejich velmi dlouhou životnost
  • odolnost až nezničitelnost – tato vrata jsou velmi odolná a bezpečná proti vloupání, jsou prakticky nezničitelná
  • nízká cena – oproti jiným variantám jsou křídlová garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata velmi levná

Vchodové dveře se dají udělat do křídlových vrat

Máte-li do garáže jediný vstup přes vrata, můžete si nechat přímo do křídlových vrat zabudovat vchodové dveře. Nemusíte tak pokaždé otevírat velké křídlo vrat, ale můžete projít vchodovými dveřmi. Křídla vrat mohou být rozdělena stejným poměrem napůl nebo také asymetricky. Záleží na vaší volbě.

Článek je sepsán pro poučení čtenářů, bohužel Svět oken tento typ garážových vrat nenabízí. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku rolovacích a sekčních garážových vrat.

Přejeme vám správný výběr vrat a doporučujeme nakupovat u spolehlivého prodejce s referencemi a ideálně i s kamennými prodejnami, kde se můžete osobně poradit. Hodně štěstí!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE