Otevírání garážových vrat přes telefon

Otevírání garážových vrat přes telefon

  • Publikováno: 14.2.2019
  • Kategorie: Garážová vrata

V dnešní době si můžete vybrat různé varianty otevírání garážových vrat. Nejrozšířenější bylo ještě donedávna otevírání vrat dálkovým ovládáním, kdy měl řidič připevněný ovladač nejčastěji na klíčcích od auta. V posledních letech se k otevírání garážových vrat používá jiný systém – otevírání pomocí mobilního telefonu. Tato varianta má několik výrazných výhod:

  • Otevřete i zavřete na jakoukoliv vzdálenost. Oproti dálkovému ovládání je zde výhoda, že můžete vrata otevřít odkudkoliv na světě, kde má váš mobilní telefon signál.
  • Instalace na všechny typy vrat. GSM klíč je možno instalovat prakticky na všechny typy vrat s pohonem nebo i na vjezdovou bránu.
  • Nezapomněli jste vrata zavřít? Jestli jste trochu ve stresu a od přírody nerváci, pak se vám bude hodit možnost, zjistit pomocí SMS, jestli jsou vrata zavřená, jestli jste je náhodou nezapomněli zavřít. Nemusíte se tak zbytečně vracet.
  • Levná a jednoduchá varianta. Není potřeba nic složitě instalovat. Vyberete jen konkrétní čísla, která mají oprávnění vrata otevírat. Cenově vás systém GSM klíče vyjde na necelých 5 000 korun.

Jak ovládání mobilem funguje

Je to celkem jednoduché. Ovládání funguje na základě GSM klíče. Pro otevření nebo zavření potřebujete jen prozvonit číslo GSM klíče, počkat na jedno vyzvánění a zavěsit. Vrata se otevřou jen po prozvonění z konkrétních čísel, která mají oprávnění vrata ovládat. Jeden telefon je v GSM klíči uložen jako „master“. Z tohoto telefonu se pak určují čísla, která mohou garážová vrata ovládat. Celý systém je opravdu jednoduchý a levný. Další náklady už nejsou.

Komfort a bezpečnost

Moderní ovládací systémy jsou bezpečnostně vyladěné na maximum. Nemusíte mít obavy, že vám vrata může otevřít třeba někdo jiný omylem, telefon k otevírání musí být jednoznačně vámi autorizovaný. Obecně lze říci, že celý systém ovládání garážových vrat je naprosto bezpečný. Navíc je to velmi komfortní. Představte si, že přijíždíte a už s lehkým předstihem si načasujete otevření brány tak, že nebudete čekat ani vteřinu navíc. Nebudete blokovat cestu, neztrácíte čas. Prozvoníte jedním klikem číslo a vrata se otevírají, případně zavírají.

Zpříjemněte si život využitím moderních technologií a otvírejte si garážová vrata mobilním telefonem.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE