Co se starými garážovými vraty

Co se starými garážovými vraty

  • Publikováno: 9.3.2019
  • Kategorie: Garážová vrata

Když kupujete nová garážová vrata, musíte se nějak popasovat s těmi starými. Vždy záleží na tom, z jakého jsou materiálu, jak jsou velké, a celkově v jakém jsou stavu. Jestli už jsou nepoužitelné, pak máte v podstatě tyto 3 varianty, co se starými garážovými vraty udělat:

  • Ať si je odveze dodavatel nových nebo starých vrat. O možnosti odvozu starých vrat dodavatelem nových se informujte. Zase záleží na tom, v jakém stavu vrata jsou a z jakého jsou materiálu, ale seriozní firma by vám tuto možnost měla nabídnout. Další variantou je oslovit dodavatele starých vrat a vyjednat odvoz starých vrat touto firmou. Tady však budou nejspíše něco účtovat, ale za optání nic nedáte.Co se staými garážovými vraty? Třeba skleník

  • Vrata dále využít. Jestli jste trochu kreativní a myslíte ekologicky, pak se můžete pokusit stará vrata využít ještě jednou doma nebo na zahradě. V případě starých dřevěných vrat máte dost možností. Můžete stará vrata využít jako desku stolu, čelo postele, menší skleník nebo lavici na terasu nebo zajímavou dekoraci v interiéru nebo exteriéru. Zajímavé tipy, jak využít stará garážová vrata najdete například zde>>

  • Odvézt vrata do sběrného dvora. Jestli nevyužijete ani jednu z výše uvedených možností, můžete jednoduše stará garážová vrata naložit na vozík a odvézt do sběrného dvoru. Za kovová vrata ještě dostanete nějaké peníze, dřevěná vrata můžete i sami na zahradě spálit.

 

Kdy už investovat do nových garážových vrat

Dnes jsou na trhu nejrůznější možnosti, jaká garážová vrata si pořídit. Když už vaše vrata pořádně netěsní, nejsou bezpečná a vůbec se vám nelíbí, nastal čas pořídit si vrata nová. Můžete si vybrat nejoblíbenější sekční garážová vrata, která budou zajíždět pod strop, nebo vrata rolovací, dvojkřídlá, výklopná nebo posuvná. Záleží na rozměrech vaší garáže a na tom, co od svých vrat očekáváte, a kolik jste ochotni do nich investovat.

Vyberte si dodavatele, který kromě internetových stránek provozuje také kamenné prodejny. Tam se můžete osobně domluvit nejen na výběru nových vrat, ale i na možnosti odvozu a likvidace vašich starých garážových vrat.

Obdobným způsobem můžete natožit i se starými dveřmi, návod najdete v článku "Jak naložit se starými dveřmi".

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE