Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Citlivá místa garážových vrat a jejich údržba

Existují různé typy garážových vrat, nejčastější jsou sekční a rolovací vrata. Každý typ garážových vrat se udržuje trochu jinak, ale v tomto článku se na údržbu podíváme obecně.
blog

Porovnání sekčních a rolovacích garážových vrat

Uvažujete, jaká garážová vrata si pořídit? Nejčastěji se používají sekční a rolovací vrata. V tomto článku si je porovnáme a dozvíme se výhody a nevýhodou obou typů.
blog

Jaké zvolit vchodové dveře - plastové, dřevěné či hliníkové?

V tomto článku vám pomůžeme najít odpověď na to, z jakého materiálu zvolit vchodové dveře. Zvolíte hliníkové nebo plastové dveře? Kam se které dveře hodí, jaké mají výhody a omezení? Více v článku...
blog

Jak získat dotace na výměnu oken v roce 2024

Zajímají vás dotace na okna? Státní program Nová zelená úsporám umožňuje získat dotace na výměnu oken a dveří. Cílem je dosáhnout úspor energie. Čím vyšší úsporu získáte, tím vyšší dotaci můžete získat. Důležitá je také skutečnost, že součástí výměny oken nemusí být současně realizováno kompletní zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. Pojďme se podívat, jak probíhá celá žádost o dotace.
blog

Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2023

Pojďme se inspirovat tvořením šikovných blogerek - vyrobte si krásné přírodní věnce na dveře, adventní věnce na stůl i menší svícny či dekorace na parapety.
blog

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace 2023

Pro tvořivé přinášíme článek s nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat...
blog

Jak poznat kvalitní plastová okna

Mnoho lidí se bojí nákupu nových plastových oken, především proto, že nevědí, jak se kvalitní okna poznají. Rozeznat kvalitu od laciných šuntů Vás naučí náš článek.
blog

Jak na seřízení plastových oken

Každé kování oken i dveří potřebuje pravidelnou údržbu, kterou si můžete udělat i sami. Náš článek vám přináší jednoduchý návod, jak takovou údržbu provést a na co nezapomenout. Pokud byste si i přesto nebyli jisti, že to zvládnete, obraťte se na odborníky.
blog

10 trendů pro moderní bydlení v novostavbě

Stavíte nový dům nebo jste koupili novostavbu? A zajímají vás trendy moderního bydlení? V tomto článku jsme vybrali 10 výrazných trendů, které vám pomohou se zařizováním novostavby, případně i s výběrem důležitých prvků ještě ve fázi, kdy novostavbu plánujete.
blog

Nová zelená úsporám Light

Svět oken je zapojen do programu Nová zelená úsporám Light. Ušetřete své výdaje za energii výměnou oken a vchodových dveří. Využijte nyní výhodné zimní ceny a dotace.
blog

Tip na nečekaný dárek: poukaz od Světa oken

Dárkové poukazy od Světa oken jsou skvělým nápadem na dárek pro vaše blízké, kteří potřebují vylepšit bydlení. Můžete jim přispět sami nebo se i složit ve více lidech, obdarovaný si poté vybere ze širokého sortimentu.
blog

Jak na montáž plastových oken

V článku se dozvíte, co všechno montáž plastových oken obnáší, jaký je její správný postup a také jak na montáž oken prakticky přichystat svůj byt.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE