Spolehlivá firma 2019

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" i v roce 2021

  • Publikováno: 6.9.2021
  • Kategorie: obecné články

Od roku 2018 nám bylo pravidelně každoročně udělováno označení "Spolehlivá firma". Tento rok tomu není jinak a my jsme tento certifikát obhájili i pro rok 2021.

Snažíme se jít vstříc současným i budoucím klientům neustálým rozšiřováním spektra informačních kanálů, kde zpřístupňujeme a aktualizujeme kontakty a potřebné údaje k našim pobočkám. Dlouhodobě se prezentujeme na hojně užívaném portále Živéfirmy.cz, který registruje údaje více než 320tis. aktivních firem po celé ČR a od roku 1991 patří k předním databázovým portálům u nás. Naše kontaktní infomace tak naleznete nejen na našich webových stránkách, ale také na Firmách.cz, Najisto.cz nebo na Googlu.

Registrací a pravidelnou aktualizací údajů jsme získali oficiální certifikát "SPOLEHLIVÁ FIRMA".

Uživatelé portálu Živéfirmy.cz mají k dispozici propracované vyhledávání, jež umožňuje nalézt hledanou firmu podle názvu, IČ, oboru, ve kterém působí, nebo lokality. Vyhledávání je snadné a intuitivní. Stávající i současní zákaznicí tak mají kontakty na naše pobočky kdykoli snadno k dispozici.

 Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE