Venkovní rolety zlepší tepelnou izolaci okenVenkovní rolety zlepší tepelnou izolaci oken

Uvažujete o koupi venkovních rolet? Je to ideální volba nejen pro novostavby, ale pro všechny rodinné domy, ale i komerční objekty. Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti mají hliníkové venkovní rolety. Jsou velmi odolné a zároveň mají elegantní vzhled. U specializovaných prodejců nebo přímo u výrobců je můžete sehnat v různých velikostech i různém barevném provedení.

Nejen že výrazně zlepšují tepelnou izolaci oken, ale mají spoustu dalších užitečných vlastností:

  • Protisluneční ochrana. Zatažené venkovní rolety nepustí dovnitř sluneční záření a vy můžete mít i v létě v pokoji příjemný chládek.
  • Protihluková bariéra. Dokonalé uzavření lamel výrazně snižuje nežádoucí hluk, který přichází z ulice.
  • Bezpečnostní prvek. Zloději si na hliníkových roletách vylámou zuby respektive je úplně odradí i od pokusu dostat se přes okna s roletami do domu.
  • Úplné zatemnění i ve dne. Rolety vám perfektně zatemní okna tak, že uvnitř nepoznáte, jestli je den či noc.
  • Dlouhá životnost a vysoká odolnost. Hliníkové venkovní rolety chrání konstrukci oken, jsou velmi odolné a vydrží vám desítky let.

Zateplené hliníkové lamely

Kromě ochrany před přílišným horkem zvenku v letním období jsou venkovní rolety dobré v tom, že v zimě nepustí dovnitř chlad. Mají výborné tepelně izolační vlastnosti a pomáhají tak v zimě udržet teplo ve vašem domě. Uvádí se, že hliníkové venkovní rolety díky zatepleným hliníkovým lamelám ušetří cca 20 – 25 % nákladů na vytápění každého pokoje, kde jsou umístěny. A to z dlouhodobého pohledu není málo. Určitě stojí jejich nákup za zvážení.

Rolety na střešní okna

Předokenní rolety se používají také na střešní okna. Mimo všechny výše uvedené vlastnosti u střešních oken rolety také chrání střešní okna před poškozením, tlumí zvuky deště a krupobití, izolují a místnost zatemní. Máte možnost do oken integrovat účinné sítě proti hmyzu.

Vyberte si osvědčeného prodejce, který vám dobře poradí, má pozitivní reference a není nejlevnější na trhu!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE