Sedm důvodů proč si pořídit předokenní rolety7 důvodů proč si pořídit předokenní rolety

Předokenní rolety mají spoustu předností a minimum nedostatků. Vybrali jsme pro vás 7 zajímavých a přesvědčivých důvodů, proč byste měli o pořízení předokenních rolet alespoň uvažovat.

1/ Zabezpečí vaše okna. Předokenní rolety fungují také jako bezpečnostní opatření proti zlodějům. V kombinaci s dalšími opatřeními se budete cítit bezpečně a nebudete se bát odjet na dva týdny na dovolenou.

2/ Můžete jít spát i ve dne. Pracujete-li občas na noční směny, potřebujete se přes den vyspat. Předokenní rolety zajistí perfektní zatemnění a můžete tak spát stejně ve dne jako v noci.

3/ Eliminují hluk z ulice. Bydlíte blízko cesty nebo dokonce železnice? Kromě kvalitních plastových oken vám pomohou vaše bydlení účinně odhlučnit i předokenní rolety.

4/ Dotvoří vzhled domu. Rolety se prodávají v různě barevném provedení, například plastové, které vypadají jako přírodní dřevo či stříbřitě hliníkové. Sami si vyberete, jestli rolety nenápadně doplní fasádu nebo je třeba sladíte s barvou oken.

5/ Pospíte si déle. Rolety zabrání rannímu slunci, aby vás vytáhlo z postele dříve, než je vám libo. Vaše děti budou spát také déle a nebudou vás budit hned s východem slunce.

6/ Výborně tepelně izolují. Chrání před vysokou teplotou zvenčí, takže v létě můžete mít doma chládek, ale také zabraňují úniku tepla z místnosti tím, že při stažení rolet se vytvoří mezi sklem a roletou vzduchová kapsa, která zabrání výrazným únikům tepla z pokoje.

7/ Jednoduše se udržují. Předokenní rolety se nekazí a nepotřebují extra údržbu. Stačí je občas mechanicky umýt.

Sedm důvodů proč si pořídit předokenní rolety

Ať už si vyberete jakéhokoliv dodavatele, doporučujeme si alespoň zhruba prověřit minulost firmy a reference. Určitě se vyplatí sáhnout po osvědčené firmě, než po nejlevnějších roletách z internetu.

Výhod, předností a důvodů, proč si předokenní rolety pořídit je ještě celá řada. Výše uvedených 7 důvodů však tvoří praktický základ, který s pořízením rolet získáte okamžitě, stačí si vybrat ze široké nabídky modelů Radix a Covert, které nabízí Svět oken.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE