Montáž žaluzií - jak na toMontáž žaluzií – jak na to

Žaluzie jsou velmi oblíbený stínící prvek, který se jednoduše ovládá a perfektně plní svou funkci. Můžete s nimi místnost zcela zastínit nebo si jednoduše nastavit, kolik světla bude do místnosti procházet. Obecně se žaluzie dělí na dvě skupiny – vnitřní žaluzie a vnější žaluzie. Vnitřní žaluzie jsou navíc horizontální či vertikální. Ať už si vyberete ty nebo ony, jejich montáž není jednoduchá. Platí, že v 99 % případů žaluzie montuje profesionální firma, která vám je prodala. Vy se nemusíte o nic starat, montáž žaluzií je totiž součástí nabídky v podstatě všech firem, které se žaluziemi zabývají.

Jestliže si chcete přesto žaluzie namontovat sami, poraďte se přímo s konkrétním prodejcem, protože existuje řada typů žaluzií a každý se montuje trochu jinak.

Montáže od firmy, která žaluzie vyrábí

Montáž žaluzií je služba, kterou nabízejí specializované firmy. Některé se zaměřují pouze na prodej žaluzií a jejich montáž, jiné firmy žaluzie přímo vyrábějí a poté prodávají a montují. Určitě vám doporučujeme nechat si žaluzie namontovat firmou, která je nejen prodává, ale také vyrábí. Toto pravidlo platí u většiny výrobků a zboží. Ideální je totiž vybrat si firmu, která už má víceletou tradici, reference, spokojené zákazníky a hlavně zkušenosti.

Nakoupit u firmy, která má i kamennou prodejnu

Vybíráte-li firmu, u které žaluzie nakoupíte a necháte si je také namontovat, pak raději zvolte takovou firmu, která provozuje kromě internetového obchodu i kamennou prodejnu, ideálně několik prodejen. Můžete se tak jít na všechno osobně zeptat, odborná obsluha vám poradí, v případě jakýchkoliv problémů máte místo, kde můžete žaluzie reklamovat. Navíc při výběru žaluzií sami ucítíte, jak se k vám v kamenné prodejně chovají a jestli je to ten pravý prodejce pro vás. Nejcennější je pak poradenství, které v obchodě získáte zdarma.

Záruka na žaluzie s odbornou montáží

Necháte-li si žaluzie namontovat prodejcem, získáte tak na žaluzie záruku. Kdybyste si žaluzie montovali sami a poté chtěli něco na žaluziích reklamovat, bude se vám s prodejcem hůře vyjednávat, protože on žaluzie nemontoval. I proto se obecně doporučuje nechat montáž žaluzií na profesionálech.

Přejeme vám příjemný nákup žaluzií dle vašeho vkusu!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE