Vchodové plastové dveře

Vchodové plastové dveře

Vchodové dveře jsou tím prvním, co uvidí vaši přátelé a každý den také vy, když se budete vracet domů. Při jejich výběru je proto dbát na bezpečnost i vzhled, nabízíme bezpečné a elegantní vchodové dveře za přijatelné ceny. Věděli jste, že vchodové dveře jsou nejčastějším místem, kudy se do domu dostanou zloději?

Vchodové plastové dveře zajistí vašemu domovu nejen bezpečí, ale také kvalitnější izolaci a v neposlední řadě rovněž lepší estetický dojem.

Vyberte si ze široké nabídky plastových dveří, nabízíme mnoho různých typů výplní, barev a designů.

Široký sortiment vchodových plastových dveří

V naší nabídce naleznete širokou nabídku plastových vchodových dveří co se designů i barev týká. Můžete vybírat z klasických dveří s jemným zdobením a prosklením, které oživí velkou jednolitou plochu dveří a zároveň prosvětlí vaše zádveří.

Oblíbeným stylem prosklení jsou pravoúhlé tvary, podlouhlé pruhy přes celé dveře nebo oblé tvary v podobě oblouků. Pro ty, kteří dávají přednost kombinaci různých materiálů, barev a struktur je tu i možnost doplnit prosklení stříbrným rámečkem, který vaše dveře ozvláštní a dodá jim moderní punc.

Vaše rozhodnutí záleží čistě na vkusu a charakteru stavby, majitelé moderních minimalistických domů zvolí pravděpodobně designově jednoduché dveře s čistými liniemi, bez zbytečného zdobení, aby korespondovaly se zbytkem domu. Naopak k historickým vilkám se zdobenými okny a fasádou se zdobnější dveře hodí.

Barevné provedení plastových vchodových dveří se často odvíjí od barevnosti oken, garážových vrat ale i fasády. Jednoznačně nejoblíbenější variantou jsou částečně prosklené dveře s hladkou výplní v bílé barvě. Dále je oblíbený dekor zlatého dubu a antracit. 

Barevných i designových možností nabízíme nepřeberné množství, každý zákazník si tak může vybrat vlastní dveře na míru. Dodací lhůta se odvíjí od kapacity výroby a podrobnější informace vím sdělí na našich pobočkách.

Výhody našich vchodových plastových dveří

V ceně vstupních dveří je kování včetně kliky s úzkým štítkem. Za příplatek je samozřejmě možné změnit kliku na kouli nebo zámek se širokým štítkem.

Podrobnější informace a poradenství vám poskytneme na některé z našich poboček.

 

Galerie výplňových plastových dveří:

Plastové výplňové dveře ROUND

Dveře z této řady mají klasický elegantní design, podle názvu jsou vynikají oblými tvary zdobení a prosklení.

 Standardní dekorační fólie pro plastové výplňové dveře ROUND

Nestandardní dekorační fólie pro plastové výplňové dveře ROUND

Plastové výplňové dveře LINE

Plastové dveře z řady LINE se vyznačují jednoduchými minimalistickými tvary, které se hodí do moderních budov.
Pouze v bílém provedení.

 

Plastové výplňové dveře DESIGN

Plastové výplňové dveře DESIGN se dobře kombinují s okny a garážovými vraty. Volí je majitelé moderně vyhlížejícíh domů.

Standardní dekorační fólie pro plastové výplňové dveře DESIGN

Nestandardní dekorační fólie pro plastové výplňové dveře DESIGN


Plastové výplňové dveře FUTURE

Plastové dveře z řady FUTURE se vyznačují prosklením s možností vzorovaného skla, které je orámováno stříbrným rámečkem. Tyto dveře jsou opět vhodné pro moderní budovy.

Standardní dekorační fólie pro plastové výplňové dveře FUTURE

Nestandardní dekorační fólie pro plastové výplňové dveře FUTURE


Výplňové plastové dveře Perito

Perito

Galerie příčkových plastových dveří

Plastové jednokřídlé příčkové dveře

 

Plastové dvoukřídlé příčkové dveře

Standardní dekorační fólie pro plastové příčkové dveře. Další barvená provedení dle profilové řady.

 

Ceník a rozměry plastových dveří

Pro více informací o cenách můžete využít orientační ceník dveří, pro přesnou kalkulaci dle Vašich požadavků využijte naší nezávazné kalkulace ZDARMA. Plastové dveře od Světa oken, s.r.o. jsou vyráběny na míru a přání zákazníka. Podívejte se v jakých rozměrech dveře vyrábíme.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE