Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Co zvolit, venkovní rolety či žaluzie?

Venkovní rolety i žaluzie mají společnou hlavní funkci, zastínit danou místnost. Obě dvě varianty mají své výhody a nevýhody. V tomto článku si srovnáme jejich vlastnosti, ale nutno říct, že chybu neuděláte s roletami ani s žaluziemi.
blog

Terasové dveře v interiéru – jak je zastínit

Terasové dveře jsou velmi elegantní a prostoru dodají moderní vzhled. Pro zachování soukromí ale i příjemné teploty uvnitř doporučujeme vhodný výběr stínící techniky.
blog

Jak zaměřit žaluzie

V případě, že budete kupovat nové žaluzie, poradíme vám, jak je správně změřit, aby perfektně seděly rozměrům vašich oken.
blog

Jak zaměřit rolety

Zvažujete nové rolety? Poradíme vám, jak správně je zaměřit, aby cenová kalkulace i samotné rolety seděly přesně a montáž proběhla bez problému.
blog

Jak seřídit venkovní žaluzie

V minulém článku jsme radili majitelům venkovních rolet, jak na údržbu, nyní poradíme jak seřídít venkovní žaluzie. Není to nijak složité, stačí je jen jednou za čas omýt a v případě poruch zavolat technika.
blog

Jak seřídit venkovní rolety

S pomalu přicházejícím jarem začnou i práce na zahradě a okolo domu. Jednou za rok je ideální také seřídit venkovní rolety. Pokud si na to netroufnete sami, můžete si pozvat odborníka, který vám současně seřídí okna, dveře, garížová vrata i stínící techniku.
blog

Jaký pohon vybrat pro markýzu

Možná se vám zdá nákup markýzy předčasný, protože do léta nějaký čas ještě zbývá. Přesto je vhodné už nyní promyslet, jaký typ vyberete a s jakým ovládáním, případně zda zvolíte nějaké příslušenství.
blog

Zima...ideální čas na opravu žaluzií

Žaluzie zajisté nejsou jen letní záležitostí, využijete je po celý rok. Ale právě v zimě, kdy je nevyužíváte tak často je vhodný čas na seřízení a případné opravy. V článku se dozvíte, jak na to.
blog

Zastínění balkónových dveří – jaké jsou možnosti

Ačkoli se může zdát, že stínící technika je především letní záležitostí, není tomu tak. Někdy i v zimě je slunce nepříjemně ostré a stínící technika se hodí...
blog

Jaké zastínění vybrat do různých pokojů

Do různých pokojů se hodí i rozdílné typy zastínění. Někde chcete mít úplnou tmu, třeba kvůli spánku, jinde zase potřebujete plynule regulovat světlo. Pojďme se podívat na tipy, jak správně vybrat stínící techniku.
blog

Montáž venkovních rolet

V případě, že koupíte již hotové rolety v hobby marketu, bude vás pravděpodobně čekat také montáž. V článku vám poradíme jak při montáži obecně postupovat.
blog

Jak vybrat venkovní rolety

Venkovní rolety využijete celoročně, nejen pro delší ranní spánek, ale i jako tepelnou izloci v létě, kdy horko zůstane za oknem a pomohou vám i v zimě, kdy šetří náklady na vytápění.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE