Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Stínící technika není jen ochrana před sluncem

Mimo ochrany před sluncem má stínící technika mnoho dalších funkcí a praktických využití - pomůže zabezpečit okna, eliminuje hluk, tepelně izoluje a pomáhá nastavit domácí světlo. Ale to není všechno, tento článek zmiňuje i další vlastnosti stínící techniky, které jsou takovým příjemným vedlejším produktem.
blog

Žaluzie do plastových oken – jaké vybrat

Do plastových oken se nejčastěji jako stínící prvek používají žaluzie, které perfektně stíní, můžete si jednoduše a rychle nastavit, kolik světla do místnosti projde. Navíc slouží i jako elegantní designový prvek a doplnění oken a vlastně celé místnosti. Vyberte si žaluzie horizontální a vertikální. Podívejte se na výhody i nevýhody obou variant.
blog

Stále oblíbenější markýzy pro horké dny

V jižní Evropě jsou markýzy velmi oblíbené a jsou využívány hojněji než žaluzie. Markýzy mají mnoho výhod - ochrana před sluncem i deštěm, úspora energie i ochrana před UV zářením. Markýzy navíc vypadají velmi elegantně a nabízejí se v mnoha barevných provedeních. Markýzy můžete ovládat ručně nebo si dopřát luxusnější variantu dálkového ovládání s větrným čidlem.
blog

Montáž žaluzií – jak na to

Žaluzie patří mezi nejoblíbenější produkty ze sortimentu stínící techniky. Jak je to však s jejich montáží? Není úplně nejjednodušší, proto doporučujeme přenechat ji odborníkům. Nepřijdete tak o záruku a navíc si odbornou montáží zajistíte bezproblémové fungování.
blog

Žaluzie nebo rolety?

V tomto článku Vám vysvětlíme základní rozdíly mezi žaluziemi a roletami.
blog

Venkovní žaluzie… aby vaše děti lépe spaly i na konci dlouhých jarních dní

Usínají vaše děti příliš pozdě či se budí příliš časně ráno, pravděpodobně je při spánku ruší venkovní světlo. V tomto případě vám pomohou venkovní žaluzie, které umí zatemnit místnost dokonale. Více se dočtete v našem článku.
blog

Venkovní rolety zlepší tepelnou izolaci oken

Venkovní rolety vynikají výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, navíc jsou velmi odolné a elegantní. Mezi hlavní přednosti patří protisluneční a protihluková ochrana nebo možnost úplného zatmnění i přes den. V zimě jistě oceníte ochranu před chladem, přičemž ušetříte nemalé náklady na vytápění. Kompletní výčet výhod venkovních rolet naleznete v našem článku.
blog

Čištění rolet a žaluzií

Jestliže používáte stínící techniku, je třeba ji čas od času čistit. Jak se čistí rolety a žaluzie z různých materiálů se dozvíte v našem článku.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE