Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jaké lamely vybrat do žaluzií

Při výběru nových žaluzií musíte zvážit také materiál, ze kterého budou vyrobené samotné lamely. Nejčastěji používané jsou hliníkové lamely, jež jsou odolné, pevné a ohebné. Další volbou mohou být plastové lamely, případně i bambusové či látkové. Které zvolíte vy?
blog

Zasklený balkón a žaluzie

Pokud je váš zasklený balkón situován na jih či jihozápad, patrně budete zvažovat nějaký způsob zastínění. Můžete vybírat mezi roletami, žaluziemi či markýzami. Zjistěte jaká varianta je nejlepší pro váš balkón.
blog

Kdy je potřeba zatáhnout markýzy

Venkovní markýzy jsou oblíbeným a pratickým způsobem jak zastínit terasy, balkony, zimní zahrady i výkladní skříně. Při jejich používání je třeba ochránit markýzy přes silným větrem, deštěm či krupobitím. Jak na to se dozvíte v článku.
blog

Zastínění do komerčních objektů

Velké prosklené plochy komerčních prostor vyžadují individuální řešení zastínení. Nejpraktičtější jsou venkovní žaluzie či rolety, které zadrží teplo venku za oknem, což je v kancelářských prostorech velmi žádoucí. Více v našem článku...
blog

Screenové rolety vs. venkovní rolety

Jestliže sháníte stínící techniku do ložnice, kanceláře či domu je zde možnost osvědčených a oblíbených venkovních rolet, ale i novinka v podobě screenových rolet. V našem článku vám je představíme blíže.
blog

Rolety a žaluzie mají uplatnění i po skončení léta

Rolety a žaluzie nemusí být jen letní záležitostí. Náš článek vám přináší jejich výhody i po skončení léta. Venkovní rolety a žaluzie vás ochrání nejen proti sluníčku, ale zajistí mám doma větší klid a soukromí po celý rok.
blog

Markýza versus pergola

Před horkým létem naši zákazníci řeší zastínění terasy. Nejoblíbenějším řešením jsou markýzy. Méně častým je pak výstavba pergoly. V našem článku se dozvíte více informací na téma markýz a pergol.
blog

Stínění do dětského pokoje

Většina rodičů vám potvrdí, že do dětského pokoje se vyplatí pořídit zastínění oken. Ocení ho především v pokoji malých dětí, které spí i přes den. Nejčastější volba jsou rolety nebo žaluzie.
blog

Barevné provedení rolet a žaluzií

Stínící technika je výrazný designový prvek domu, slaďte si jej tak, aby ladil se zbytkem domu. Můžete vybírat v odstínu oken nebo dveří či si troufnout na nějakou barevnější variantu, která se bude hodit např. k fasádě. Více vám prozadí náš článek...
blog

Římské rolety - dekorativní i praktický prvek

Římské roletky jsou čistě interiérová záležitost, jsou tvořeny visící látkou a při vytahování se skládá po obdélnících. Výhodou je široký barevný a designový výběr.
blog

Pět způsobů, jak zatemnit balkón

S nadcházejícím létem možná přemýšlíte jak zatemnit balkón. V dnešním článku se podíváme, z kterých produktů máte na výběr a jak se mezi sebou liší.
blog

Barva markýzy je důležitá, myslete na to při výběru

Při výběru barvy markýzy se budete rozhodovat ze vzorníku. Na barevné provedení markýzy se dá dívat ze dvou úhlů - estetika a sladění s okolím a praktičnost. Pojďme se podívat na oba pohledy.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE