Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Hliníková pergola jako zimní zahrada

Zimní zahrada je v podstatě pergola, u které jsou zasklené boční stěny. Využijete ji od jara do podzimu jako místo k posezení, relaxaci, grilování, ale i jako zahradnický koutek.
blog

Představujeme bioklimatickou pergolu

Bioklimatické pergoly jsou opravdu tou nejluxusnější volbou, kterou si můžete dopřát. Naklápěcí lamely přirozeně stíní, ale přitom umožňují vzduchu proudit. Pojďte se blíže seznámit...
blog

Hliníkový altán nebo hliníková pergola?

Altán nebo pergola? Obojí má svá pro i proti. Pergola může být umístěna hned u domu nad terasou a oceníte tak blízkost kuchyně. Altán zase v zahradě pod stromy, což má zajisté své kouzlo.
blog

Hliníková pergola ke zdi vs. volně stojící

Dle charakteru vašeho domu a zahrady můžete volit pergolu samostatně stojící v zahradě nebo pergolu, která přímo navazuje na dům. Obojí má svá pro a proti...Pro kterou se rozhodnete vy?
blog

Hliníková pergola jako luxusní doplněk domu a zahrady

Terasa s pergolou případně zimní zahradou patří neodmyslitelně k bydlení v domě. Je to místo, kde trávíte volný čas, kde si hrají děti i místo, kde můžete pěstovat květiny či bylinky.
blog

Proč si vybrat hliníkovou pergolu na míru

Při výběru pergoly je optimální volit tu na míru. Skvěle sedne přesně na rozměr terasy a vy si tak můžete užít relax či grilování naplno.
blog

Pořízení a montáž hliníkové pergoly

Pořízení hliníkové pergoly je skvělé rozhodnutí, propojíte tak dům se zahradou a užijete ji téměř po celý rok. Zjistěte v článku, jak u nás probíhá její objednávka, zaměření a montáž.
blog

Hliníková pergola s markýzou - jak lze kombinovat

Markýza se u pergoly využívá především na stínění střechy. Z pravidla jsou instalovány z vnější strany, ideální je doplnit je slunečními a větrnými čidly a kvalitním elektrickým pohonem.
blog

Je hliníková pergola vhodná pro zastřešení terasy?

Máte-li terasu, možná uvažujete o jejím zastřešení, abyste ji mohli využívat i za méně příznivého počasí. Není nic jednoduššího než si nad terasu pořídit hliníkovou pergolu...
blog

Jak lze kombinovat hliníková pergola s roletou a žaluziemi

Pojďme se podívat, jak zastínít střechu či boční stěny pergoly? Závisí na orientaci vůči světovým stranám, na přirozeném stínění stromy či domem a také na typu pergoly, kterou si vyberete.
blog

Zastínění hliníkové pergoly - jaké jsou možnosti

Stínící technika bývá nedílnou součástí pergoly, přeci jen nechceme, aby nám slunce pražilo celý den na terasu. Pojďme se podívat, jaké jsou možnosti při výběru stínění.
blog

Cena hliníkové pergoly

Cena hliníkové pergoly se odvíjí od velikosti, zvoleného typu zastřešení, barvy, stínění... Záleží také na tom, zda se pergola kotví do zdi nebo se jedná o samostatně stojící. Pergolu na zahradě prostě užijete témeř po celý rok.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE