Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jak přichytit dekoraci na dveře a přitom je nezničit

Pro někoho představuje podzim pochmurný a šedý čas, podzimní výzdoba ale bývá plná barev. Chryzantémy, dýně, barevné věnce z listí. Jak zdobíte svůj dům vy?
blog

Balkónové dveře – plast či hliník

Balkónové a terasové dveře jsou důležitou součástí vašeho domova. Vnáší do něj světlo a propojují vás s okolím. Víte co vše je třeba zvážit při výběru balkónových či terasových dveří? Nejen materiál a design, ale také možnosti otevírání či posunu.
blog

Typy požární ochrany u vchodových dveří

Protipožární dveře mohou vypadat zcela obyčejně, ovšem díky materiálu fungují jako požární uzávěr. V rodinných domech oddělují garáž a zbytek domu, v bytových domech zase rozdělují prostory, aby se případný požár více nešířil.
blog

Jak se liší hlavní a vedlejší vchodové dveře

Kromě hlavních vstupních dveří, které by měly být krásné a bezpečné zároveň, mohou mít některé domy více vchodů. Jako vedlejší vchodové dveře si můžete představit terasové, do garáže, na zahradu...Máte také více vchodových dveří?
blog

Protihlukové dveře - potřebujete je?

Klasické dveře, vchodové i interiérové, dokáží tlumit zvuky z okolí. Pokud byste potřebovali určité místnosti odhlučnit více, poté doporučujeme pořídit protihlukové dveře se speciálními zárubněmi.
blog

Dveře na terasu - nejčastější problémy a jak je opravit

Zadrhnou vám někdy terasové dveře nebo se hůře pohybují ve vodících kolejích? I dveře na terasu je někdy potřeba seřídit nebo opravit. Šikovný kutil to zvládne i sám.
blog

Falcové nebo bezfalcové dveře

Znáte už moderní bezfalcové dveře. Pojďme si je představit blíže a porovnat s klasickým dveřmi. Kam se bezfalcové dveře hodí, jak vypadají a jaké mají výhody vám prozradí náš článek.
blog

Velký přehled interiérových dveří

Interiérové dveře jsou důležitým prvkem každého domova. Pojďme si představit jednotlivé typy a možnosti, které při výběru dvěří máte.
blog

Oprava balkónových dveří

I kvalitní balkónové dveře mohou mít drobné závady a je třeba je opravit či seřídit. Pojďme se podívat na nejčastější závady a jejich řešení.
blog

Zasklení u balkónových dveří

Balkónové dveře můžete zasklít klasickým dvojsklem nebo trojskem, ale na výběr máte také protihlukovou nebo bezpečnostní verzi. Které zasklení si vyberete vy?
blog

Jak seřídit balkónové dveře

Seřízení balkónových dveří není nijak složité a zvládne ho doma i šikovný kutil. Pokud si přesto sami netroufáte, doporučujeme využít služeb servisního technika.
blog

Sítě proti hmyzu do balkónových dveří

Určitě to také znate...otravné bzučení mouchy v kuchyni nebo pískání komára, který vám v noci létá kolem ucha a vy víte, že se ráno probudíte seštípaní. Pořiďte si sítě proti hmyzu do balkonových dveří i oken a výskyt hmyzu uvnitř se sníží na minimum.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE