Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Deštivé a větrné dny strávíte na zasklené lodžii opravdu rádi

Máte balkón nebo lodžii? Jestliže ano, pak uvažujte o zasklení. Protože zasklení lodžie má spousty výrazných výhod a hlavně si budete lodžii užívat i v deštivých a studených dnech. Je vám byt malý? Využijte toho, že máte balkón nebo lodžii a vytvořte si svůj nový prostor.
blog

Zasklít balkón s rámem nebo bez rámu? Pro a proti

Rozhodli jste se pro zasklení balkónu a váháte, který systém zasklení zvolit? Bude pro vás vhodné zasklít rámovým nebo bezrámovým systémem? Odpověď a porovnání jednotlivých systémů naleznete v našem článku.
blog

Minizahrádka na balkóně? Na zaskleném balkóně ano!

Rádi si pochutnáte na čerstvé domácí zelenině a bylinkách? Máme pro vás řešení, i když bydlíte v panelovém domě s malým balkonem. V dnešním článku vám přinášíme krátký návod, jak založit zahrádku na balkoně, jaké rostliny si vybrat a také proč vám při pěstování velmi pomůže zasklení.
blog

10 důvodů, proč zasklít balkon či lodžii

Pokud váháte zda zasklít či nezasklít balkón, jistě vám pomůže náš článek, který přináší 10 hlavních důvodů, proč zasklít. Spokojení majitelé zasklení oceňují především úspory nákladů na energie, zateplení, ochranu před venkovními nepříznivými podmínkami či zvýšení bezpečnosti před vloupáním. Zvětšení obytných prostor je jen třešničkou na dortu.
blog

Zasklení balkónu změní váš byt

Uvažujete o zasklení balkónu, přečtěte si, jak zasklení změní váš byt. Zasklení vám poskytne lepší ochranu proti zlodějům, snižuje hluk z ulice a především poskytuje obytný prostor navíc. Více o zasklení balkónů prozradí náš článek.
blog

Zasklený balkón jako protihluková bariéra

Bydlíte ve městě v rušné ulici, kde vám pod okny projíždějí tramvaje? Pak možná uvažujete, jak byt alespoň trochu odhlučnit. Zasklení vám poskytne kromě většího klidu i celoročně využitelný obytný prostor navíc. Zasklení také funguje jako bezpečností prvek proti zlodějům.
blog

Zasklení balkonů a lodžií a stavební povolení

Obecně platí, že zasklení balkónu či lodžie v panelovém domě vyžaduje stavbení povolení. Kam se obrátit a co doložit, abyste tento administrativní úkon měli rychle vyřízený, vám poradí náš článek.
blog

Zasklení balkónů – výhody a nevýhody

Článek přináší souhrn výhod a nevýhod, která vám přináší zasklení balkónů a lodžií. Výhody jasně převyšují nevýhody, ovšem rozhodnutí, zda si balkón zasklít necháte je čistě na vás.
blog

Zasklená lodžie – moderní využití prostoru

Zasklení lodžie vám zvětší obytný prostor, ať už žijete v paneláku nebo v rodinném domě. Nejen že ho zvětší, ale budete se hned cítit útulněji a bezpečněji. Zasklený balkón totiž chrání před hlukem, prachem i před zloději.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE